Barwy szczęścia, odcinek 2564: Kasia przeżyje kolejny wybuch! Będzie musiała oddać Ksawerego

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2564: Kasia przeżyje kolejny wybuch! Będzie musiała oddać Ksawerego

Barwy szczęścia, odcinek 2564: Kasia przeżyje kolejny wybuch! Będzie musiała oddać Ksawerego

2022-02-02 20:04

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” w życiu Kasi (Katarzyna Glinka) rozegra się kolejny dramat! Górka znów będzie ofiarą wybuchu i będzie myślała, że to już koniec! W jednej chwili przypomną jej się obrazki z Sycylii, gdzie znalazła się w epicentrum po wybuchu wulkanu i przeżyła kilka dni pod gruzami zawalonego budynku! W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Kasia nie poradzi sobie z tą traumą i będzie musiała zostawić Ksawerego (Bartosz Gruchot)! Chłopiec nie będzie miał pojęcia, co dzieje się z jego ukochaną mamą i znów zacznie przewidywać najgorsze! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2564 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Kasia ciągle będzie borykała się ze skutkami tragicznego w skutkach wybuchu wulkanu na Sycylii! Wówczas Kasia znalazła się niemal w centrum wybuchu i została przygnieciona pozostałościami z budynku, który runął wprost na nią! Górka otarła się o śmierć i tylko chwile dzieliły ją od tragedii, gdyż pod gruzami spędziła aż kilka dni! Na szczęście udało się ją uratować, ale trauma po tych dramatycznych wydarzeniach została z nią do dziś. W 2564 odcinku „Barw szczęścia” w życiu Kasi rozegra się kolejny dramat, a Górka podczas spaceru z Ksawerym znów znajdzie się w epicentrum wybuchu, którego kolejny raz zostanie ofiarą!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2566: Patryk przyzna się Agacie, że spędził noc z Oliwką. To się źle skończy - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kolejny wybuch w życiu Kasi w 2564 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Kasia i Ksawery będą przechodzić obok remontowanego budynku. Nagle Górka usłyszy potworny huk i w jednej chwili przed jej oczami pojawią się dramatyczne obrazki z Sycylii. Kasia mocno chwyci się syna i tylko dlatego uda jej się utrzymać na nogach! Górka będzie mocno roztrzęsiona, a Ksawery nie będzie miał pojęcia, dlaczego jego mama aż tak gwałtownie zareagowała na uderzenie blachy. Po wstrząsających wydarzeniach od razu zadzwoni z prośbą o pomoc do Łukasza (Michał Rolnicki), ale on nie będzie odbierał od niej telefonów! Na szczęście, Iza (Agnieszka Warchulska) zgodzi się jej pomóc i w 2564 odcinku „Barw szczęścia” odbierze ich ze szpitala i przejmie opiekę nad Ksawerym, gdyż Kasia nie będzie w stanie się już nim zajmować!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Justin odbierze Patrykowi wszystko! Najpierw weźmie się za Agatę, a potem skończy z Oliwką

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Ksawery zacznie niepokoić się o mamę i wypytywać Izę o jej stan zdrowia. Chłopiec zacznie już podejrzewać najgorsze, ale mama Paulinki (Lena Jastrzębska) wyprowadzi go z błędu! Wtedy również w mieszkaniu zjawi się zaniepokojony Łukasz, do którego w końcu uda się dodzwonić Izie.

- A czego mam się tak przestraszyła? – spyta Ksawery.

- Nie wiem. Może przypomniało jej się to, co przeżyła na Sycylii - stwierdzi Iza.

- A mama znowu pójdzie do szpitala?! – zasmuci się chłopiec, ale Łukasz wytłumaczy chłopcu, że nie ma takiej możliwości i Kasia musi po prostu odpocząć.

Po chwili w 2564 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz weźmie Izę na stronę i dopyta, co tak naprawdę stało się z Kasią! Sadowski będzie podejrzewał, że jego żona ma kłopoty z sercem, ale matka Paulinki uspokoi go, że choć był to zwykły atak paniki, to nie można tego tak zostawić i trzeba zapisać Kasię na terapię, bo inaczej nie poradzi sobie z tą traumą!

- A co powiedział lekarz? – spyta Izę na osobności.

- To był najprawdopodobniej atak paniki – stwierdzi.

- Nic z sercem? Na pewno? – dopyta.

- Nie, nie. Zrobili jej EKG, wszystko wyszło w porządku – wytłumaczy.

- A dostała jakieś leki na uspokojenie? – spyta.

- Tak, dlatego zasnęła. Łukasz ona potrzebuje pomocy i to jak najszybciej! – powie zdecydowanym tonem Iza, a jej słowa dadzą mu do myślenia, gdyż tuż po obudzeniu Kasi zaproponuje jej terapię!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2564: Koniec Celiny i Hermana. Niewidomy masażysta nie zaakceptuje jej wyboru

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze