Barwy szczęścia, odcinek 2564: Koniec Celiny i Hermana. Niewidomy masażysta nie zaakceptuje jej wyboru

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2564: Koniec Celiny i Hermana. Niewidomy masażysta nie zaakceptuje jej wyboru

Barwy szczęścia, odcinek 2564: Koniec Celiny i Hermana. Niewidomy masażysta nie zaakceptuje jej wyboru

2022-01-21 21:32

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Herman (Maciej Raniszewski) będzie miał już serdecznie dość Celiny (Orina Krajewska), która ciągle będzie robiła u na przekór. Już ostatnio nie podobało mu się to, że ryzykuje swoim życiem, aby ochraniać Jowitę (Magdalena Żak), ale teraz Brońska już przejdzie samą siebie i w ogóle nie będzie liczyła się z jego zdaniem! W 2564 odcinku „Barw szczęścia” Adrian (Emil Lipski) namówi Celinę na kobiece walki MMA, co od razu przypadnie jej gustu! Herman od razu zaprotestuje, ale trenerka uzna, że sama podejmie decyzję, czym ostatecznie przekreśli ich związek!

"Barwy szczęścia" odcinek 2564 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2564 odcinku „Barw szczęścia” czarne chmury znów zawisną nad związkiem Celiny i Hermana, a wszystkiemu winny będzie Adrian, który namówi trenerkę na powrót do mrocznej przeszłości! Jak podaje swiatseriali.interia.pl przyjaciel Witka (Witold Sosulski) zjawi się fitness klubie, gdzie będzie pod wrażeniem umiejętności Celiny nie tylko jako trenerki, ale również zawodniczki! Od razu zacznie namawiać ją do udziału w kobiecych walkach MMA, na których może sporo zarobić. Brońska przyzna, że kiedyś miała już z tym do czynienia, ale to stare dzieje.

- Kiedyś, jako nastolatka brałam udział w paru zawodach, ale to dawne czasy, nie ma o czym gadać – przyzna się.

- Jest o czym! Kobiece MMA rośnie w siłę, jest w tym fun i spora kasa, na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał – spróbuje przekonać ją Adrian w 2564 odcinku „Barw szczęścia” i wiele wskazuje na to, że mu się uda!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2567: Ostra konfrontacja Józka z Klemensem! Nawet Natalia nie powstrzyma wzburzonego Sałatki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ związek Celiny i Hermana w "Barwach szczęścia" >>>

Niestety świadkiem ich rozmowy w 2564 odcinku „Barw szczęścia” będzie Herman, który od razu wyrazi swój sprzeciw wobec planów Celiny! Szczególnie, że poczuje, że jego ukochana mocno napaliła się już na ten pomysł, a on nie zniesie kolejnej myśli o tym, że mogłoby się jej coś stać! W końcu jeszcze do niedawna sama ochraniała Jowitę przed groźnymi bandytami i nie raz musiała stawać w jej obronie, gdzie mierzyła się z kilkoma osiłkami! Jednak w 2564 odcinku „Barw szczęścia” Celina postanowi go nie denerwować i okłamie go, że wcale nie brała tego pomysłu na poważnie, ale Herman szybko wyczuje fałsz!

- To są emocje, których się nie zapomina. Kiedy uczyłam się sztuk walki, jako nastolatka, to czasem jeździłam na turnieje... To zostaje w człowieku – przyzna się w końcu.

- Czyli moje marzenie o życiu z tobą w spokoju, mogę sobie włożyć w buty – zasmuci się masażysta, czym mocno zdenerwuje swoją ukochaną, która wytknie mu, że nie może za nią decydować i pozbawiać ją jej marzeń!  

- Nie wiem która ty, to ty. Czy ta od walk i tajemniczej przeszłości, czy ta, którą ja znam – westchnie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

Jeszcze w 2564 odcinku „Barw szczęścia” Herman zwierzy się Alanowi (Rafał Maślak) i przyzna, że jeżeli jego ukochana wróci do walk to natychmiast z nią zerwie! Nie zniesie dłużej strachu o jej życie, a także gangsterskich porachunków, jakie mogą się z tym wiązać!

- Nie zniosę walk, czekania, czy wróci cała, z kontuzją, czy może... Może się wszystko wydarzyć… Kręcą ją gangsterskie akcje, ryzyko. Wszystko, od czego chciałbym siebie i ją trzymać z daleka – przyzna załamany masażysta w 2564 odcinku „Barw szczęścia”.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2567: Józek będzie miał nową kochankę?! Matka Julity zdobędzie kolejne dowody na zdradę zięcia – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze