Barwy szczęścia, odcinek 2506: Stefan w fatalnym stanie! Wreszcie powie Kasi, że jest chory? – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2506: Stefan w fatalnym stanie! Wreszcie powie Kasi, że jest chory? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2506: Stefan w fatalnym stanie! Wreszcie powie Kasi, że jest chory? – ZDJĘCIA

2021-11-04 13:29

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Stefan (śp. Krzysztof Kiersznowski) nie będzie wyglądał najlepiej, co nie ujdzie uwadze Kasi (Katarzyna Glinka)! Górka będzie przypominał wrak człowieka, który nie widzi już żadnego sensu życia! Z pewnością będzie miała na to wpływ Waleria (Ewa Ziętek), która już zupełnie zapomni o istnieniu własnego męża! Jego stan mocno zmartwi jego córkę, która jako jedyna zauważy, że z ojcem jest coś nie tak! W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Kasia odbędzie z nim poważną rozmowę, jednak Stefan będzie robił dobrą minę do złej gry i wszystko zamiecie pod dywan!

"Barwy szczęścia" odcinek 2506 - piątek 4.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Stefan będzie w fatalnym stanie, a jego uśmiech i radość z przepięknej niespodzianki, jaką przygotowali dla niego jego bliscy, szybko minie! Górka będzie szczęśliwy, że ma wokół siebie swoją ukochaną córkę, zięcia (Michał Rolnicki), wnuki i przyjaciół, jednak ciągle wewnętrznie będzie czuł pustkę z powodu braku Walerii! Jego żona już zupełnie o nim zapomni i nie zadzwoni nawet z życzeniami w jego urodziny! Jej postawa mocno go zaboli, a do tego dojdą jeszcze problemy ze zdrowiem! To wszystko spowoduje, że w 2506 odcinku „Barw szczęścia” będzie przypomniał wrak człowieka!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Stefan marnieje w oczach w 2506 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Stefan oczywiście zgodzi się pomóc Kasi i Ksaweremu (Bartosz Gruchot) w jego pracy domowej! Wspólnie z wnukiem zbuduje przepiękną budkę dla ptaków, ale wcale nie sprawi mu to radości, co Kasia od razu wyłapie. Górka zaprosi ojca na uroczystą kolację do „Feel Good”, aby odbyć z nim poważną rozmową. Oczywiście Stefan zgodzi się wziąć w niej udział, gdyż ze smutkiem przyzna, że i tak nie ma nic innego do roboty!

Następnie w 2506 odcinku „Barw szczęścia” Kasia postara się wyciągnąć z ojca jak najwięcej i weźmie go pod krzyżowy bieg pytań. Doskonale będzie wiedziała, że nie wygląda najlepiej...

- Wiesz co tato, ja naprawdę jestem zmęczona i na pewno przewrażliwiona, ale przecież widzę. No powiedz mi co się dzieje – zacznie Kasia.

- Nic się nie dzieje. Wszystko jest w porządku. A gdzie Ksawcio? Gdzie Łukasz? – szybko zmieni temat.

- Ksawery odrabia lekcje, aby później nie było paniki. Łukasz jest z nim. To co powiesz mi? – córka tak łatwo nie odpuści.

- Co mam ci powiedzieć Kasiu? Jestem zdrowy, nic mi nie dolega…. Mam was… - powie i aż zabraknie mu tchu.

Zobacz także: Szok w 2513 odcinku Barw szczęścia: Klara skorzysta z usług prostytutki! Co się wydarzy w łóżku Pyrków?

Wtedy w 2506 odcinku „Barw szczęścia” Kasia od razu będzie wiedziała, co będzie stało za złym samopoczuciem ojca! Nie będzie mogło być inaczej.

- Tęsknisz za Walerią? – Kasia od razu będzie wiedziała, o co mu chodzi.

- Widocznie nie można mieć wszystkiego – przyzna.

Niestety w 2506 odcinku „Barw szczęścia” nawet wspólna kolacja z najbliższymi nie poprawi Stefanowi humoru. Górka ciągle będzie myślał o Walerii, która spisała już ich małżeństwo na straty! Jej zachowanie nie pozostawi mu innego wyboru i już w 2507 odcinku „Barw szczęścia” Stefan postanowi się z nią rozwieść i nie będzie chciał już więcej słyszeć nawet słowa o żonie! I dopiero wtedy Waleria zda sobie sprawę, że sprawy zaszły za daleko i zacznie o niego walczyć!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Bruno pójdzie do więzienia?! Ta afera do reszty zrujnuje Stańskich! Odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Najnowsze