Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

2021-11-04 22:28

W 2510 odcinku „Barw szczęścia” prawdziwe intencje Gabrysi (Marta Juras) w końcu wyjdą na jaw! W ostatnim czasie Niedzielska starała się mocno zbliżyć do Marka (Marcin Perchuć), aby tylko po to, ułatwić sobie drogę do serca jego syna! Dyrektorka jako jedyna zrozumie Witka (Witold Sosulski), który znajdzie pod jej skrzydłami ukojenie. W 2510 odcinku „Barw szczęścia” już ani Gabrysia ani Witek nie będą się specjalnie ukrywać, przez co cała szkoła będzie plotkować o ich romansie! Ich dziwna zażyłość nie ujdzie uwadze Kujawiak (Karina Seweryn), a rozmowa z Witkiem potwierdzi najgorsze obawy! Zdegradowana dyrektorka obieca Gabrysi, że tak tego nie zostawi i doniesie na nią do kuratorium, co będzie oznaczało jej koniec!

"Barwy szczęścia" odcinek 2510 - czwartek 11.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2510 odcinku „Barw szczęścia” dziwna zażyłość Gabrysi i Witka stanie się głównym tematem w szkole. W kocu w ostatnim czasie dyrektorka mocno zbliżyła się do rodziny Złotych i kokietowała Marka, ale jak się okazało wcale nie po to, aby zdobyć jego serce, gdyż dyrektorka odrzuciła jego propozycję randki i zaproponowała przyjacielskie relacje! A to wszystko dlatego, że Niedzielskiej wcale nie chodziło o Marka tylko o Witka! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Gabrysia jako jedyna wyciągnie do niego pomocną dłoń, gdy Kujawiak odmówi mu korepetycji z jeżyka polskiego i z chęcią sama zgodzi się zostawać z nim po lekcjach! W 2510 odcinku „Barw szczęścia” oboje nie będą się z tym zbyt mocno kryć, czym przykują uwagę całej szkoły!

Patrz też: Szok w 2513 odcinku Barw szczęścia: Klara skorzysta z usług prostytutki! Co się wydarzy w łóżku Pyrków?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Gabrysia realizowała swój plan zbliżenia się do Złotego w "Barwach szczęścia" >>>

W 2510 odcinku „Barw szczęścia” Michalina (Anna Pentz) aż zzielenieje z zazdrości, gdy zobaczy swojego ukochanego w towarzystwie atrakcyjnej dyrektorki! Ich bliska relacja nie ujdzie również uwadze Kujawiak, która postawi sprowadzić Gabrysię na ziemię! Kobieta wprost wyzna jej, że jej propozycja udzielania korepetycji Witkowi jest mocno niestosowna, gdyż jako dyrektorka powinna unikać spoufalania się z uczniami!

Tuż po ich rozmowie w 2510 odcinku „Barw szczęścia” Kujawiak weźmie w obroty również Witka, którego poniży przed resztą klasy! Nauczycielka postanowi dopiec swojej przełożonej i oceni, że jego praca jest najgorsza w całej klasie. Jej słowa omal nie doprowadzą Witka do szału i z trudem powstrzyma się przed wygarnięciem jej, co tak naprawdę o niej sądzi!

- Po prostu pisałem rozprawkę dla pani Niedzielskiej. I dwie prace naraz to może było jednak trochę za dużo... - usprawiedliwi się.

- Tak czułam, że konsultacje z panią dyrektor ci nie posłużą – skomentuje, czym mocno go zirytuje.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Bruno pójdzie do więzienia?! Ta afera do reszty zrujnuje Stańskich! Odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

Wtedy w 2510 odcinku „Barw szczęścia” dla Witka to już będzie za dużo i postanowi stanąć w obronie Gabrysi! Złoty wprost wygarnie Kujawiak, że jest nie dorasta jej do pięt, czym aż doprowadzi ją do szału!

- To dzięki niej czuję, że mam coś ważnego do powiedzenia - uśmiechnie się szyderczo.

Oczywiście polonistka w 2510 odcinku „Barw szczęścia” wystawi Witkowi naganę, a jego reakcja tylko upewni ja w tym, że ze Złotym łączy ją coś więcej niż tylko korepetycje! Zdruzgotana Kujawiak od razu urządzi Gabrysi karczemną awanturę i oznajmi, że tak tego nie zostawi!

- Nie zrobiłam nic, z czego musiałabym się przed panią tłumaczyć - zdenerwuje się Niedzielska, jednak Kujawiak będzie wiedziała swoje.

- Przede mną nie... Ale kuratorium mogłoby już być zainteresowane, nie sądzi pani? – opowie jej kąśliwie, czym kolejny raz jej dopiecze!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2514: Ostra jazda Iwony i Kępskiego. Bogacz przyszykuje dla Pyrki niespotykaną randkę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze