Szok w 2513 odcinku Barw szczęścia: Klara skorzysta z usług prostytutki! Co się stanie w domu Pyrków?

i

Autor: Artrama Szok w 2513 odcinku Barw szczęścia: Klara skorzysta z usług prostytutki! Co się stanie w domu Pyrków?

Szok w 2513 odcinku Barw szczęścia: Klara skorzysta z usług prostytutki! Co się wydarzy w łóżku Pyrków?

W 2513 docinku "Barw szczęścia" wydarzy się coś, co nigdy wcześniej byłoby nie do pomyślenia! Ujawniamy: Klara (Olga Jankowska) - na serio i bez żadnej przesady - skorzysta z usług zawodowej prostytutki! Czy wrócą problemy łóżkowe Huberta (Marek Molak) i zrozpaczona Pyrka postanowi szukać pomocy zawodowca? A może wręcz przeciwnie, małżonkowie będą się tak świetnie bawić, że zapragną eksperymentów w trójkącie? Ujawniamy, skąd taki pomysł wpadł do głowy Klary! Sprawdź jak będzie wyglądała wizyta Pyrki u prostytutki w 2513 docinku "Barw szczęścia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2513 - wtorek 16.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2513 docinku "Barw szczęścia" w domu Pyrków wydarzy się coś naprawdę szokującego. Klara podejmie decyzję, że czas wybrać się do prostytutki i... zrobi to! Czy Hubert znów z jakiegoś powodu przestanie zadowalać żonę? A może właśnie w ich łóżku będzie tak gorąco, że zapragną eksperymentów w trójkącie z zawodowcem?

Ujawniamy: już w 2512 odcinku "Barw szczęścia" zaczną rozmawiać o swoich skrytych fantazjach erotycznych. I atmosfera w ich łóżku osiągnie temperaturę wrzenia! Zapowiadają się naprawdę gorące sceny w łóżku Pyrków!   

Zobacz też: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Co w 2513 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do takich ostrych zabaw Klary i Huberta? Otóż okazuje się że Pyrka postanowi wrócić do pisania i wydać książkę, tym razem erotyczną. Hubert będzie początkowo wzbraniał się przed tym pomysłem w obawie, że ujawni ona jego niegdysiejsze problemy z potencją. Ale żona szybko uspokoi Pyrkę, a swoje słowa wprowadzi w czyn! 

I właśnie dlatego w 2513 odcinku "Barw szczęścia" Klara wpadnie na pomysł, aby udać się do zawodowej prostytutki. Czy zatrudni ją do realizacji małżeńskich fantazji, czy jedynie odbędzie rozmowę, która pomoże jej w pisaniu przekonamy się już 16 listopada w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Michalina zzielenieje z zazdrości jak zobaczy z kim spotyka się Witek! Teraz to on będzie miał wszystko

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze