arwy szczęścia, odcinek 2514: Ostra jazda Iwony i Kępskiego. Bogacz przyszykuje dla Pyrki niespotykaną randkę

i

Autor: Artrama arwy szczęścia, odcinek 2514: Ostra jazda Iwony i Kępskiego. Bogacz przyszykuje dla Pyrki niespotykaną randkę

Barwy szczęścia, odcinek 2514: Ostra jazda Iwony i Kępskiego. Bogacz przyszykuje dla Pyrki niespotykaną randkę

2021-11-02 14:06

W 2514 odcinku "Barwy szczęścia" Kępski (Jakub Sokołowski) zafunduje Iwonie (Izabela Zwierzyńska) ostrą jazdę, której nigdy nie zapomni! Porwie ją z przychodni i wywiezie do lasu. Zaskoczona Pyrka w 2514 odcinku "Barwy szczęścia" będzie zdana na łaskę Tomasza. Ten każe jej się rozebrać! Zaskoczona śmiałością adoratora kobieta, nie będzie do końca wiedziała, jak zachować się w trakcie bardzo nietypowej randki. W końcu jednak uzna, że mężczyzna ma odwagę i pomysłowość, której zawsze brakowało Markowi (Marcin Perchuć). Słusznie mu na wszystko pozwoli?

"Barwy szczęścia" odcinek 2514 - czwartek 18.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2514 odcinku "Barwy szczęścia" Kępski zapewni Iwonie niezapomniane chwile. Wpadnie do przychodni i zabierze elegancką kobietę do samochodu. Pojedzie za miasto, a Pyrka zorientuje się, że wywiózł ją do lasu. - Co my tu robimy? - zapyta zdziwiona w 2514 odcinku "Barwy szczęścia". - Zrzucamy ubrania - powie odważnie Tomasz i zarządzi przebranie się. Iwona zrzuci szpilki i sukienkę i ubierze kombinezon oraz kask.  - Na takiej randce jeszcze nie byłaś - rzuci mężczyzna, a zaskoczona Iwona spełni jego prośbę, przebierze się i razem wsiądą do terenowego auta na przejażdżkę po wertepach i pagórkach. Oboje poczują adrenalinę, a Iwona zachwycona ostrą jazdą. Tak się rozluźni, że aż zacznie opowiadać Tomaszowi o sobie i swojej pracy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

- W Syrii pracowałam w obozach dla uchodźców. Na Ukrainie szalała epidemia odry, pojechałam pomagać... - opowie Iwona w 2514 odcinku "Barw szczęścia". - Nie doceniałem cię - przyzna Tomasz z podziwem. Kobieta jeszcze bardziej mu się spodoba, a randkę postanowi uświetnić romantycznym piknikiem. W 2514 odcinku "Barwy szczęścia" wyjmie z auta koc i rozłoży go na polanie. Przygotuje też jedzenie, żeby Iwona miała wszystko, czego potrzebuje. - Kocyk... Klasyka. Jak randka, to randka - powie śmiało Kępski.

Przeczytaj: M jak miłość. Oto dziecko Uli i Bartka. Wreszcie się doczekają, ale wcale nie będą szczęśliwi

W 2514 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz przyciągnie Iwonę do siebie i namiętnie ją pocałuje! Po ostrej jeździe, którą zafunduje Pyrce, kobieta będzie całkiem skołowana, ale pod wrażeniem. Długo się broniła przed tą znajomością, ale trzeba przyznać, że Marek w "Barwy szczęścia" nigdy tak jej nie zaskoczył. Tomasz stara się zaimponować Iwonie i ona wreszcie to doceni. Będzie z tego coś więcej? Pyrka będzie musiała zastanowić się czy dać szansę odważnemu adoratorowi, który zawróci jej w głowie i zrobił na niej niemałe wrażenie.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze