Barwy szczęścia, odcinek 2507: Stefan rozwiedzie się z Walerią! Nie będzie chciał jej znać

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2507: Stefan rozwiedzie się z Walerią! Nie będzie chciał jej znać

Barwy szczęścia, odcinek 2507: Stefan rozwiedzie się z Walerią! Nie będzie chciał jej znać

2021-10-24 9:11

W 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan (Krzysztof Kiersznowski) w końcu pęknie i postanowi raz na zawsze rozwiązać swoje małżeństwo z Walerią (Ewa Ziętek), które już od dawna jest fikcją. Górka będzie miał już serdecznie dość olewania ze strony żony i zdecyduje się na rozwód! W 2507 odcinku "Barw szczęścia" Radek (Filip Kosior) tylko utwierdzi go w tym, że podjął dobrą decyzję. Na swoim przykładzie z Sandrą (Joanna Opozda) przekona go, że nie warto dawać się wykorzystywać! Stefan będzie tak pewny swojej decyzji, że nawet Natalia (Maria Dejmek) nie będzie próbować przekonywać go do zmiany decyzji!

"Barwy szczęścia" odcinek 2507 - poniedziałek 8.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan w końcu powie dość i zdecyduje się na rozwód z Walerią! Niestety w ich małżeństwie już dawno się nie układało, a nieporozumienie z Żabcią (Hanna Klepacka) tylko przyśpieszyło ich rozstanie. Przypomnijmy, że Waleria wyjechała do Norwegii do swojego syna Bartka (Bartosz Gelner), aby pomóc jemu i jego dziewczynie Idzie (Izabela Zachowicz) w opiece nad dzieckiem! Pod jej nieobecność Górka przyjął pod swój dach Żabcię i Ryśka (Sebastian Stankiewicz), którzy nie mieli się gdzie podziać. Niestety Waleria bez zapowiedzi wróciła do Polski i nakryła męża na dwuznacznej sytuacji z ukochaną Ryśka. Matka Bartka od razu ubzdurała sobie, że Stefan ją zdradza i nie dala mu się wytłumaczyć. Wróciła z powrotem do Norwegii, gdzie została już na stałe, a z czasem w ogóle przestała się już odzywać.

W 2500 odcinku "Barw szczęścia" nie zadzwoniła nawet do swojego męża z życzeniami, go zabolało go najmocniej. Stefan doszedł do wniosku, że już dalej tak być nie może i w 2507 odcinku "Barw szczęścia" podejmie ostateczną decyzję o rozwodzie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądało małżeństwo Stefana i Walerii w "Barwach szczęścia" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan przypadkiem natknie się na przybitego Radka, który opowie mu o tym, jak Sandra doprawiła mu rogi. Najpierw go uwiodła, a następnie okradła i porzuciła dla innego. Kucharz przyzna mu się, że bezgranicznie zaufał kochance, a ona tylko go oszukała i wykorzystała. Stefan również podzieli się z nim swoim doświadczeniami z Walerią i tylko utwierdzi się w tym, że podjął dobrą decyzję.

- Pana też kobieta puściła w trąbę - podsumuje Radek.

Następnie w 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan odwiedzi Basię (Sławomira Łozińska), u której załapie się na pyszny obiad. Górce zrobi się bardzo miło, że w końcu ktoś zadbał o niego jak prawdziwa żona, której już od dawna przy sobie nie ma! Grzelakowa wprost zapyta się znajomego, co dalej z Walerią, a on bez owijania w bawełnę wyzna, ze między nimi już wszystko skończone.

- Co tu mówić... Chyba nie jest już nam po drodze... Ja się już przyzwyczaiłem, że jestem sam - przyzna zasmucony.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2498: Witek wyrzuci Michalinę z domu! Nawet Marek go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

Tuż po powrocie od Basi w 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan będzie szykował się na kolejne spotkanie tym razem już z Natalią. Jednak nim do niego dojdzie do jej mieszkania wpadnie Żabcia, która pochwali mu się, ze Rysiek właśnie został milionerem i czują się zobowiązani, aby podziękować mu za to, że przyjął ich, gdy nie mieli gdzie się podziać. Ukochana Gawrona zaprosi Górkę na uroczystą kolację, a także na drinka przy basenie.

- Nie dam panu zgnuśnieć. Jak pani Waleria wróci, to musi być pan w formie - uśmiechnie się.

- Dość! Nigdzie nie idę! I nie chcę już słyszeć ani słowa o Walerii! - wkurzy się Stefan.

Po jej wyjściu w 2507 odcinku "Barw szczęścia" Stefan uda się już bezpośrednio do Natalii, która będzie mocno zdziwiona jego wizytą. Górka zdecydowanym tonem wyzna, że chce rozwieść się z żoną, czym sprawi, że prawniczka nawet nie będzie zadawać mu dodatkowych pytań, czy aby na pewno nie chce spróbować ratować swojego małżeństwa!

- W czym mogę pomóc? - zapyta.

- Chcę się rozwieść - powie zdecydowanie.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2497: Michalina wykorzysta dramat Witka, żeby odnieść sukces na scenie! Idealnie odegra swoją rolę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze