Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

2021-10-23 20:47

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) w końcu zacznie układać sobie życie na nowo po rozstaniu z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). Złoty związał się ze swoją pasierbicą wyłącznie ze względu na dobro Wioletki (Aurelia Żarnowiecka), lecz nigdy nie obdarzył ją taką miłością jak jej matkę (Izabela Kuna). W międzyczasie mocno zbliżył się do Gabrysi (Marta Juras), której pomagał ze sprawami technicznymi. W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Marek w końcu odważy się zrobić kolejny krok i zaprosi dyrektorkę na randkę! Czy Niedzielska odwzajemni jego uczucia i porzuci dla niego Józka (Patryk Pniewski)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2501 - czwartek 28.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" między Gabrysią a Markiem zrobi się naprawdę gorąco! Oboje mieli się już ku sobie, jednak żadne z nich do tej pory nie odważyło się na nic więcej. Dyrektorka i informatyk od razu złapali wspaniały kontakt. Niedzielska posprzątała brudy po swojej poprzedniczce, za której czasów szkoła zamieniła się w melinę, a narkotyki były na porządku dziennym. To właśnie wtedy w uzależnienie popadł syn Złotego (Witold Sosulski) i z trudem udało się go z niego wyciągnąć. Gabrysia była dla niego wielkim wsparciem i Marek postanowił się jej zrewanżować i bezpłatnie pomógł jej uporać się ze zdalnym nauczaniem w szkole w czasie pandemii koronawirusa. Oboje zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu, ale w 2501 odcinku "Barw szczęścia" w ich relacji nastąpi przełom!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2497: Michalina wykorzysta dramat Witka, żeby odnieść sukces na scenie! Idealnie odegra swoją rolę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marek stara się pogodzić Witka i Michalinę w "Barwach szczęścia" >>>

W 2499 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia kolejny raz okaże wsparcie Witkowi i razem z Markiem postara się pogodzić go z Michaliną (Anna Pentz). Oczywiście to nie będzie łatwe zadanie, gdyż Złoty nie będzie chciał nawet słyszeć o dziewczynie, która w okrutny sposób go oszuka i wykorzysta dla własnej kariery! Między nastolatkami zrobi się tak gorąco, ze aż Witek wyrzuci ją z domu! Wówczas Marek wejdzie w rolę mediatora i zrobi wszystko, aby złagodzić ich relacje. W tym zadaniu pomoże mu Niedzielska, która postara się przekonać Witka, że jego dramat może być przykładem dla innych w trudnej sytuacji.

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Marek i Gabrysia spotkają się po raz kolejny i tym razem Złoty uzna, że musi się jej jakoś odwdzięczyć za wszystko co zrobiła dla niego i jego syna. Informatyk zacznie ją komplementować i wychwalać, a po chwili zrobi duży krok naprzód i zaprosi ją na wspólny obiad! Czy Gabrysia dla nowej znajomości zrezygnuje ze swojego związku z Józkiem, który ciągle jeszcze nie rozwiązał do końca swoich spraw z Julitą (Katarzyna Sawczuk)?

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2505: Okrutna zemsta Sandry na Radku! Lidka jeszcze go dobije

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Marek w końcu zacznie układać sobie życie na nowo. Złoty długo nie mógł pogodzić się po tragicznej śmierci Marii w wypadku samochodowym. Pyrka była jego największą miłością i nawet związek z jej córką nie umiał załatać rany po starcie ukochanej. Związał się z nią jedynie ze względu na Wioletkę, która była efektem ich jednorazowego skoku w bok, ale nigdy jej nie kochał. Dopiero przy Gabrysi, Marek zaczął czuć się swobodniej i znów na jego twarzy pojawił się uśmiech. Czy to właśnie z nią stworzy kolejny związek? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Koszmar Stefana! Nawet Kasia i Łukasz się go wyprą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze