Barwy szczęścia, odcinek 2497: Michalina wykorzysta dramat Witka, żeby odnieść sukces na scenie! Idealnie odegra swoją rolę

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2497: Michalina wykorzysta dramat Witka, żeby odnieść sukces na scenie! Idealnie odegra swoją rolę

Barwy szczęścia, odcinek 2497: Michalina wykorzysta dramat Witka, żeby odnieść sukces na scenie! Idealnie odegra swoją rolę

2021-10-21 22:29

W 2497 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się próba generalna spektaklu, który od dłuższego czasu przygotowywała Michalina (Anna Pentz) ze swoimi przyjaciółmi! Niestety prace nad sztuką szły opornie, gdyż nastolatka nie umiała wczuć się w rolę osoby uzależnionej od narkotyków. Aż w końcu nastał przełom, gdy Michalina ukradła Witkowi (Witold Sosulski) jego dziennik i nagle "dostała weny". W 2497 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna Złotego pokaże jak bardzo potrafi być cyniczna i ile jest w stanie poświęcić dla dobra kariery! Witek nie będzie mógł uwierzyć, że Michalina zachowała się tak podle i bez jego zgody wykorzystała jego największy dramat!

"Barwy szczęścia" odcinek 2497 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2497 odcinku "Barw szczęścia" Michalina i jej przyjaciele: Zuzia (Anna Adamus), Dawid (Jan Wieteska) i Adrian (Emil Lipski) wreszcie staną na scenie, gdzie zaprezentują Oldze (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) swoje dzieło, nad którym pracowali w ostatnim czasie. Przygotowania były długie i oporne, gdyż żadne z nastolatków nie wiedziało, co może czuć osoba uzależniona od narkotyków i żadne z nich nie umiało wczuć się w rolę. Dopiero pomoc Witka sprawiła, że prace ruszyły do przodu. Złoty opowiedział swojej dziewczynie ze szczegółami, co przeżywał, gdy był na odwyku, jednak poprosił ją, aby pod żadnym pozorem nie zaglądała do jego dziennika, gdyż dostęp do niego ma wyłącznie on i nikt więcej!

Choć nastolatka obiecała mu, że tego nie zrobi, to jednak długo nie umiała się powstrzymać i przy pierwszej lepszej okazji ukradła jego dziennik i żywcem spisała z niego historię, której nie chciała pokazać Witkowi! W 2497 odcinku "Barw szczęścia" dziewczynę Złotego zaczną dręczyć wyrzuty sumienia, jednak ciągle nie przyzna się do tego co zrobiła nawet własnej matce!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2505: Okrutna zemsta Sandry na Radku! Lidka jeszcze go dobije

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Michalina dla dobra kariery wykorzystuje dramat Witka w 2497 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2497 odcinku "Barw szczęścia" Michalinę dopadnie strach, gdyż bardzo będzie się bała jak Witek zareaguje na to, że bez jego zgody przeczytała jego pamiętnik i żywcem wykorzystała jego słowa w swojej sztuce! Choć będzie miała ku temu okazję, żeby się przyznać jeszcze przed sztuką, to nie zrobi tego i ciągle w perfidny sposób będzie okłamywać Witka! Jej zdenerwowanie od razu zauważy jej matka, która postanowi rozładować napięcie. Olga będzie pewna, że jej córka stresuje się nadchodzącym występem i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że może chodzić o coś zupełnie innego! W 2497 odcinku "Barw szczęścia" Michalina będzie robiła dobrą minę do złej gry i nie przyzna się jej, że tak naprawdę jej rola to żywcem spisana historia z życia jej chłopaka!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Koszmar Stefana! Nawet Kasia i Łukasz się go wyprą - ZDJĘCIA

W końcu w 2497 odcinku "Barw szczęścia" nadjedzie czas wielkiej próby, który zza swojego ekarnu będzie śledził również Złoty. Najpierw swoją kwestię przedstawi Dawid, który zdaniem Witka nie za bardzo wczuje się w rolę. Tuż po nim głos zabierze Michalina, która perfekcyjnie wczuje się w rolę osoby uzależnionej! W końcu będzie miała do tego idealny tekst, który będzie jednym dniem z życia Witka!

- Zaczęło się banalnie. Mama wyjechała na kontrakt, tata był zajęty swoimi słowami. A ja trafiłam do szkoły, gdzie dragi były na każdej przerwie. Miałam wybór. Mogłam być ofiarą albo wkupić się w laski dziewczyn, które rządziły, miały kasę. Jedna nawet wolne mieszkanie po babci, więc od tej pory ciągle robiłyśmy wspólne projekty - zacznie swoją kwestie Michalina.

- Nie opowiadałem ci tego - zdziwi się Witek, słysząc jej słowa.

Wtedy w 2497 odcinku "Barw szczęścia" Michalina powie coś, o czym nikt inny nawet nie wiedział i dla Witka stanie się jasne, że jego dziewczyna mogła poznać te fakty wyłącznie z jego pamiętnika! Złoty wpadnie w szał i nie będzie mógł uwierzyć, że jego ukochana posunęła się do tak okropnego świństwa i wykorzystała jego dramat dla sławy!

- Dziewczyny mówiły, że to co biorą jest bezpieczne, a to były naprawdę straszne świństwa. Zaliczałam odlot za odlotem i coraz trudniej wracało mi się z nich do rzeczywistości. Któregoś razu chyba bym już została po drugiej stronie... ale na szczęście byli przy mnie czuli i uważni rodzice, Niestety nie moi...

- Przecież przeczytałaś mi dziennik - wkurzy się Witek i rozczarowany jej postawą, rzuci swoim pamiętnikiem...

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany