Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

2021-10-19 20:38

W 2502 odcinku „Barw szczęścia” małżeństwo Jezierskich przestanie istnieć, a Kornel (Jakub Bohosiewicz) znów pokaże swoją prawdziwą twarz! Okropny krętacz najpierw ograbi własną z rodzinę i doszczętnie wyczyści wszystkie konta, a następnie porzuci ją jak psa! W 2502 odcinku „Barw szczęścia” Jezierski wymieni Sławkę (Ewelina Serafin) na Sandrę (Joanna Opozda), z którą jak się okaże już od dawna romansuje! Kornel wyjedzie na zawsze z młodszą panienką i zostawi swoją rodzinę bez grosza, a na dodatek narobi im jeszcze długów!

"Barwy szczęścia" odcinek 2502 - piątek 29.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2502 odcinku „Barw szczęścia” małżeństwo Jezierskich definitywnie się rozpadnie i to wcale nie przez romans Sławki z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), bo okaże się, że zdecydowanie więcej za uszami ma Kornel, który nagle przepadnie jak kamień w wodę! Mąż będzie przekonany, że jego żona wpędziła się w romans z Biernackim (Bartłomiej Krat) i z dumą oświadczy jej, że też ma kochankę na boku. Oczywiście nie przyzna się Sławce kim ona jest! Zdruzgotana Jezierska spróbuje się sama tego dowiedzieć i obieca mężowi, że gorzko tego pożałuje, Niestety jeszcze nie będzie świadoma, że to wcale nie on, ale ona i ich dzieci będą płacili za to konsekwencje.

W 2502 odcinku „Barw szczęścia” dość szybko wyjdzie na jaw, że w ostatnim czasie Jezierski znów narobił sobie długów, których kwota sięgnie aż miliona złotych! Co gorsza, jego biznesowi partnerzy będą nalegać na zwrot pieniędzy i ze wszystkim zwrócą się do Jowity (Magdalena Żak), która podobnie jak Sławka i Patryk nie będzie wiedzieć, gdzie przebywa jej ojciec. Niestety całą trójka kolejny raz boleśnie przekona się, do czego jest zdolny. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2502 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska znajdzie w swoim płaszczu list od męża, w którym oznajmi, że opuszcza ich na zawsze!

- Nie zasługuję na tak wspaniałą rodzinę. Dlatego postanowiłem dać wam szansę na życie beze mnie. Świat wzywa... Wyruszam odnaleźć szczęście – napisze.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2491: Aldona i Borys zostaną z niczym! Kuczma załatwi ich w sądzie - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądało małżeństwo Sławki i Kornela w "Barwach szczęścia" >>>

W 2502 odcinku „Barw szczęścia” Sławka będzie pewna, że już nigdy nie zobaczą ani Kornela ani pieniędzy, które zabrał z ich wszystkich kont. Jezierska będzie zdruzgotana, ale obieca dzieciom, że zrobi wszystko, aby odnaleźć ich ojca i odzyskać pieniądze.

- Choćby na końcu świata – obieca im, choć w głębi serca będzie pewna, że nigdy nie wypłacą się z długów, jakie narobił Kornel.

Podobną taktykę odejścia od ukochanego w 2502 odcinku „Barw szczęścia” zastosuje kochanka Kornela! Sandra również porzuci Radka (Filip Kosior) i zostawi pożegnalny list. Kucharz nie będzie mógł uwierzyć, że ukochana, dla której zostawił Lidkę (Emilia Warabida) i na którą przepisał „Feel Good” zachowała się wobec niego w tak podły sposób!

- Wybacz, drogi Radku. Wyjeżdżam i już tutaj nie wrócę. Jeśli możesz, nie myśl o mnie – napisze Sandra.

Dopiero po chwili w 2502 odcinku „Barw szczęścia” do Radka dojdzie, że kochanka jedynie go wykorzystała, po czym po prostu od niego uciekła. Niestety nie będzie świadomy, że przed wyjazdem sprzedała swoje udziały w jego firmie i idąc śladem Kornela, narobiła ogromnych długów i wyczyściła wszystkie konta, zostawiając go bez środków do życia!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Ostateczna decyzja Kasi i Łukasza o wyjeździe na Sycylię. Paulinka nie będzie mogła w to uwierzyć

W tym samym czasie w 2502 odcinku „Barw szczęścia”, gdy Jezierscy i Radek będą pogrążeni w smutku, szczęśliwi kochankowie spotkają się na lotnisku, gdzie wkrótce wyruszą w podróż do Meksyku, aby rozpocząć nowe życie!

- Nie mogę uwierzyć w swoje szczęście – wyzna Sandra i rzuci się Kornelowi na szyję, choć przyzna, że decyzja o wyjeździe była najtrudniejsza w jej życiu.

- W moim też, ale od dziś wszystko już będzie dobrze, bo jesteśmy razem i się kochamy. Meksyk czeka – zapewni ją.

- W takim razie nie ma na co czekać – ucieszy się Sandra, po czym razem udadzą się w stronę odlotów.

Oczywiście w 2502 odcinku „Barw szczęścia” żadne z nich nie będzie miało żadnych wyrzutów sumienia wobec tego, jak zachowali się względem swoich najbliższych, odbierając im dosłownie wszystko i zostawiając z długami, których nigdy się nie wypłacą. Oboje będą skupieni wyłącznie na sobie i dojdą do wniosku, że to ich szczęście jest najważniejsze i to, że w końcu rozpoczną nowe życie razem.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Iza pokona groźnego wirusa i zapije to alkoholem. Znów wpadnie w nałóg?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze