Barwy szczęścia, odcinek 2490: Iza pokona groźnego wirusa i zapije to alkoholem. Znów wpadnie w nałóg?

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2490: Iza pokona groźnego wirusa i zapije to alkoholem. Znów wpadnie w nałóg?

Barwy szczęścia, odcinek 2490: Iza pokona groźnego wirusa i zapije to alkoholem. Znów wpadnie w nałóg?

2021-10-06 16:47

W 2490 odcinku „Barw szczęścia” bliskiej śmierci Izie (Agnieszka Warchulska) w końcu uda się pokonać koronawirusa, a jej stan będzie na tyle dobry, że lekarze zgodzą się wypisać ją ze szpitala! Niczego nieświadoma Paulinka (Lena Jastrzębska) wpadnie w szał radości jak tylko zobaczy w domu swoją ukochaną mamę! W 2490 odcinku „Barw szczęścia” z powrotu do zdrowia Małek będą cieszyć się również Kasia (Katarzyna Górka) i Łukasz (Michał Rolnicki), który specjalnie na te okazję zaopatrzy się w alkohol! Tuż po wyjściu ze szpitala Sadowski poczęstuje malarkę kieliszkiem i się zacznie! Czy Iza kolejny raz popadnie w alkoholizm?

"Barwy szczęścia" odcinek 2490 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2490 odcinku „Barw szczęścia” stan Izy ulegnie diametralnej poprawie i jej życiu już nic nie będzie zagrażać. Malarka pokona śmiercionośnego wirusa, choć niewiele na to wskazywało. Jej stan pogarszał się z każdą minutą, a w pewnym momencie Małek była tak słaba, że wymagała podłączenia do aparatury, ale jej stan niewiele się poprawiał. Na szczęście z czasem organizm Izy podjął walkę i zwalczył koronawirusa, dzięki czemu po długim pobycie w szpitalu w 2490 odcinku „Barw szczęścia” już w pełni zdrowa malarka będzie mogła opuścić szpital! Jak podaje swiatseriali.interia.pl szczęśliwa Iza od razu uda się do mieszkania Sadowskich, gdzie pod jej dłuższą nieobecność przebywała jej córka, która aż oszaleje z radości, gdy zobaczy ją w ich mieszkaniu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2494: Agata podle upokorzona przez Patryka! Po ostrym seksie wymknie się ukradkiem jak złodziej

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Iza w "Barwach szczęścia" walczyła z koronawirusem, a także do czego doprowadził ją alkohol >>>

W 2490 odcinku „Barw szczęścia” niczego nieświadoma Paulinka jak gdyby nic wejdzie do mieszkania Kasi i Łukasza, gdzie już będzie na nią czekała Iza! Dziewczynka nie będzie mogła uwierzyć w swoje szczęście i od razu rzuci się mamie na szyję!

- Jestem zupełnie zdrowa – oznajmi szczęśliwa Iza.  

Jak szybko się okaże w 2490 odcinku „Barw szczęścia” na całą sytuację będzie przygotowany Sadowski, który na tą specjalną okazję zaopatrzy się w szampana, którym od razu uraczy świeżo wyleczoną Izę! Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Łukasz sam wyciągał Izę z uzależnienia nie tylko od alkoholu, ale również narkotyków, w które wpędził malarkę jej były, Adam (Dariusz Majchrzak). A teraz sam poczęstuje alkoholem nie tylko Małek, ale też Paulinkę i Ksawerego (Bartosz Gruchot)! Co więcej, syn Kasi będzie chciał jeszcze więcej!

- Trzeba to uczcić. Truskawkowy, oczywiście bez alkoholu. Dzielna z ciebie dziewczyna, ale już nigdy nas nie opuszczaj, okej? Nawet na chwilę – poprosi Łukasz, wznosząc oficjalny toast za zdrowie Izy.

- Nie opuszczę, obiecuję – odpowie.

Zobacz także: Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą - ZDJĘCIA

Jeszcze w 2490 odcinku „Barw szczęścia” Paulinka przyzna, że wiedziała, że jej mama wróci do zdrowia, gdyż sama jej to obiecywała, a zawsze dotrzymuje słowa. Małek będzie bardzo wzruszona słowami córki, ale również wsparciem jakie otrzymała od Kasi i Łukasza. Górka specjalnie na jej powrót przygotuje uroczystą kolację, wobec której Iza poczuje się zobowiązana. Malarka podziękuje Sadowskim za pomoc, po czym osunie się na krześle!

- Nie jestem dobrym mówcą, więc będzie krótko. Dziękuję, że jesteście, kochani... Wiem, że bez waszej pomocy na pewno by mnie tu nie było – przyzna mocno wzruszona, lecz po chwili utraci siły.

- Wszystko w porządku? - zaniepokoi się Łukasz.

Małek w 2490 odcinku „Barw szczęścia” przyzna się bliskim, że mimo iż pokonała śmiercionośnego wirusa, to jeszcze nie wróciła do pełni sił i ciągle odczuwa skutki koronawirusa. Jednak uspokoi ich, że w tym przypadku musujące bąbelki i emocje również zrobiły swoje…

Spójrz również: Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Witka i Michaliny. Nigdy jej nie wybaczy zdrady

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze