Barwy szczęścia, odcinek 2486: Beata pozna wstrząsającą diagnozę! Darek już ją wpędzi do grobu

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2486: Beata pozna wstrząsającą diagnozę! Darek już ją wpędzi do grobu

Barwy szczęścia, odcinek 2486: Beata pozna wstrząsającą diagnozę! Darek już ją wpędzi do grobu

2021-10-07 20:02

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Beata (Anita Jancia) ciągle nie będzie mogła zrozumieć, że ma poważny problem i odmówi pomocy ze strony Sabiny (Barbara Kurzaj). Znów rzuci się w wir pracy, czym doprowadzi Darka (Andrzej Niemyt) do czerwoności. Janicki uda się do szpitala i jeszcze raz postara się przemówić przyjaciółce do rozsądku. W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Beata usłyszy wstrząsającą diagnozę, w którą oczywiście nie będzie chciała uwierzyć. Dopiero ostre słowa Darka o jej nagrobku na cmentarzu wreszcie otworzą jej oczy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2486 - czwartek 7.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Beata ciągle będzie przebywać w szpitalu po zasłabnięciu w taksówce Patryka (Konrad Skolimowski). Na szczęście Jezierski zachował zimną krew i w porę zadzwonił na pogotowie, bo gdyby tego nie zrobił, to najprawdopodobniej Beata wykończyłaby się swoimi „magicznymi” syropami przekroju „Łaki Wit”. Niestety przyjaciółka Darka ciągle nie będzie mogła zrozumieć, że ma poważne problemy ze zdrowiem i kolejny raz je zbagatelizuje. Mama Grzesia (Noah Culbreth) znów rzuci się w wir pracy i odwoła spotkanie z byłą alkoholiczką, Sabiną, która miała nakłonić ją na terapię. W 2486 odcinku „Barw szczęścia” o wszystkim dowie się Darek, który już kompletnie załamie się postępowaniem przyjaciółki.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Iza pokona groźnego wirusa i zapije to alkoholem. Znów wpadnie w nałóg?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Darek stara się przemówić Beacie do rozsądku i stawia jej diagnozę w 2486 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2486 odcinku „Barw szczęścia” Darek znów weźmie sprawy w swoje ręce i kolejny raz postara się dotrzeć do Beaty, która jednak znów będzie wiedziała lepiej. Mama Grzesia nie będzie chciała słuchać jego rad i szybko pozbędzie się Darka ze swojej sali tylko po to, aby w tajemnicy przed nim uciec ze szpitala i udać się do apteki po kolejną butelkę syropu. Na szczęście Darek w 2486 odcinku „Barw szczęścia” w porę zareaguje i powstrzyma ledwo trzymającą się na nogach przyjaciółkę przed kolejną głupotą! Zirytowany Janicki wprost wygranie jej, że jest lekomanką, ale ona nie będzie chciała w to uwierzyć!

- Jesteś wykończona, osłabiona i uzależniona – wyrzuci jej Darek.

- Darek ja mam nad tym kontrolę. Ja nie jestem lekomanką – będzie się bronić.

- Właśnie, że jesteś lekomanką Beata! Jak nic z tym nie zrobisz to nie stracisz tylko pracy, ale stracisz wszystko rozumiesz?! – wykrzyczy Janicki.

- Powiedz mi, gdzie ty chciałaś wyjść w tym wyjściowym obuwiu? – zadrwi z niej.

- Do sklepu – skłamie.  

- A nie do apteki? – trafi w punkt.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Ostateczna decyzja Kasi i Łukasza o wyjeździe na Sycylię. Paulinka nie będzie mogła w to uwierzyć

Jeszcze w 2486 odcinku „Barw szczęścia” Darek pokaże Beacie ofertę ośrodka leczenia uzależnień, którą dla niej znalazł. Przyjaciółka będzie mu bardzo wdzięczna, że tak się nią zainteresował, jednak ciągle będzie twardo stać przy swoim i uzna, że wcale nie ma problemu! Wtedy Darek już nie wytrzyma i wygranie przyjaciółce, że jeżeli naprawdę się za siebie nie weźmie to już nie tylko straci Grzesia, ale skończy na cmentarzu!

- I tak to właśnie wygląda. Prywatny ośrodek, pokoje jedynki z łazienką, wyżywienie może być wege – zacznie wyliczać Darek.

- Dziękuję, że to dla mnie znalazłeś, ale ja nie wiem, czy ja tego potrzebuje – Beata będzie szła w zaparte.

- A powiedz mi do jakiego punktu chcesz dojść? – kolejny raz wkurzy Darka.

- Mam jeszcze kilka ważnych analiz, a potem już – wytłumaczy, ale nawet nie skończy zdania, gdyż swoimi słowami doprowadzi Darka do czerwoności!

- Nie, nie, nie stop Beata. Tyle już przeszłaś, byłaś na krawędzi. Myślisz, że jak się naćpasz, to będziesz lepszą matką? – zirytuje się Darek.

- Grześ dostaje wszystko to, co najlepsze. Wszystko bym dla niego poświęciła, dlatego teraz nie mogę zamknąć się na miesiąc i wąchać pachnące róże i jeść tofu – przypomni mu.

- Nie lepiej zostawić Grzesia pod moją opieką na miesiąc i wrócić do niego silna i zdrowa? Wolisz, żeby ci przynosił rysunki czy kwiatki na cmentarz – wreszcie przemówi jej do rozsądku.

Ostre słowa Darka w 2486 odcinku „Barw szczęścia” sprawią, że Beata w końcu się opamięta i zrozumie, że ma problem. Mama Grzesia zdecyduje się na propozycję Darka i zgodzi się na wyjazd do ośrodka, który dla niej wybrał. Niezwłocznie o swojej decyzji poinformuje synka, który tak jak i Janicki w pełni poprze jej decyzję!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2491: Aldona i Borys zostaną z niczym! Kuczma załatwi ich w sądzie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze