Barwy szczęścia, odcinek 2477: Dominika zaciągnie ogromny dług na leczenie Sebastiana. To się bardzo źle skończy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2477: Dominika zaciągnie ogromny dług na leczenie Sebastiana. To się bardzo źle skończy

Barwy szczęścia, odcinek 2477: Dominika zaciągnie ogromny dług na leczenie Sebastiana. To się bardzo źle skończy

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) zacznie szukać wielkich pieniędzy na leczenie Sebastiana (Marek Kacper Krupski). Sparaliżowany niedoszły mąż kelnerki będzie tracił chęć do życia, a jego pełna poczucia winy była narzeczona weźmie sobie za cel, uratowanie go. Niestety w 2477 odcinku "Barw szczęścia", była prostytutka wpadnie na pomysł zaciągnięcia ogromnej pożyczki i jeszcze spróbuje wciągnąć w to przyjaciółkę, Renatę (Anna Mrozowska). Czy Dominika pod wpływem wielkich wyrzutów sumienia i nawrotu wielkiej miłości, doprowadzi się w szybkim czasie do bankructwa?

"Barwy szczęścia" odcinek 2477 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" Dominika będzie coraz bardziej pochłonięta dramatem Sebastiana. Jeszcze niedawno pełen życia przystojniak będzie unieruchomiony, a lekarze nie dadzą mu wielkiej nadziei, że wróci do dawnej formy. Dobre dla obojga będzie to, że miłość, którą kiedyś czuli do siebie wraca ze zdwojoną mocą, a wiadomo, miłość czyni cuda.  

Przypomnijmy - niewiele brakowało, aby Dominika została żoną Sebastiana w "Barwach szczęścia". Ale podczas uroczystości wybuchł wielki skandal  - Sebastian nie wytrzymał faktu, że jego narzeczona rozbierała się przed jednym z weselników. Ostatecznie, ani ślubu, ani dalszego ciągu związku już nie było. Potem pan młody próbował nawiązać bliższą relację z Natalią (Maria Dejmek), ale kiedy i to nie wypaliło, zniknął z serialu. W 2427 odcinku "Barw szczęścia" jednak powrócił, tyle, że w tragicznym stanie, na granicy życia i śmierci! Ale za to miłość między nim a dawną narzeczoną wybuchła na nowo.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" Dominika, nadal czuwająca przy łożu chorego Sebastiana dzień i noc, dojdzie do wniosku, że trzeba zrobić wszystko, aby przywrócić mu dawną sprawność. Oczywiście, jak często w takich razach bywa nadzieję taką dają lekarze tylko za wielkie pieniądze. Być może potrzebna będzie operacją za granicą.  

Dominika wpadnie na pomysł 2477 odcinku "Barw szczęścia", aby zaciągnąć jak największą się da pożyczkę na leczenie ukochanego. I spróbuje namówić do tego Renatę, aby zrobiły to razem. Czy kelnerka będzie zdawała sobie sprawę, że nawet z dwóch pensji może dużego kredytu nie spłacić i czeka ją niechybnie bankructwo?  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2476: Iza umrze przez wirusa? Paulinka znów zostanie sama! Bożena i Bruno nie zdołają jej pomóc

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze