Barwy szczęścia, odcinek 2364: Córka Klary i Huberta znajdzie seks zabawki rodziców! Ze wstydu zapadną się pod ziemię

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2364: Córka Klary i Huberta znajdzie seks zabawki rodziców! Ze wstydu zapadną się pod ziemię

Barwy szczęścia, odcinek 2364: Córka Klary i Huberta znajdzie seks zabawki rodziców! Ze wstydu zapadną się pod ziemię

2021-01-11 11:45

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) z "Barw szczęścia" mają problemy małżeńskie, które postanowią załatwić figlarnym seksem. Wizyta u seksuologa, chociaż bardzo dla nich żenująca, poskutkuje dużą odwagą u Pryrki i zamówi pudło wyuzdanych gadżetów erotycznych! Mąż zaimponuje podnieconej Klarze, ale szybko okaże się, że zamiast długiego, intymnego wieczoru, dostaną w zamian palenie się ze wstydu przed własnym dzieckiem. W 2364 odcinku "Barw szczęścia" to Marysia (Nina Szumowska) znajdzie sprośne zabawki rodziców, a ci zapadną się pod ziemię... Jak wyjaśnią dziecku co właśnie znalazła?

"Barwy szczęścia" odcinek 2364 - czwartek, 14.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Hubert pochwali się żonie śmiałym ruchem. To seksuolog zainspirował go do zamówienia pudełka seks zabawek i pobudzenia życia intymnego.

- Zamówiłem trochę zabawek... Dla nas... - Powie tajemniczo Pryka, kiedy Klara zobaczy sporą paczkę. 

Kobiecie od razu poprawi się humor i wyraźnie zainteresuje ją zawartość paczki. Od razu zajmą się jej rozpakowaniem.

- (...) Dlaczego to jest takie ciężkie, przecież ja tyle nie zamawiałem! - Zdziwi się chłopak. - To paczka dla Patryka, pewnie jakieś materiały budowlane. - Dopowie.

Nagle w 2364 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo wpadnie na to, że pomylili paczki, a ich seks zabawkami zaczęła bawić Marysia!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Klara i Hubert zastaną Marysię w ogrodzie, która zacznie rozpakowywać paczkę rodziców. Zachwyci się maską kocicy, która miała być docelowo dla jej mamy... Dziecko będzie nieco zdziwione tym, co widzi. 

- To na... bal przebierańców, tak, Hubert? - Tak, tak! Będziemy mieli taką imprezę dla dorosłych... - Spróbuje wybrnąć z sytuacji Klara.

Hubert potwierdzi pomysł żony, ale oboje będą skrajnie zażenowani sytuacją... Nie codziennie trzeba tłumaczyć się małemu dziecku ze swoich łóżkowych pomysłów. Klara i Hubert z "Barw szczęścia" mają jednak fantazję. 

Przeczytaj: Osiecka, odcinek 8: Tragiczna śmierć Marka Hłaski i zabójstwo Wojciecha Frykowskiego. Agnieszka straci byłego kochanka i męża - ZWIASTUN

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Marysia nieświadomie zepsuje gorący wieczór rodziców. Chociaż Hubert będzie próbował dobrać się do żony, dziecko znów im przeszkodzi. 

- Przepraszam Klara, ale ja po prostu nie umiem się skupić w takich warunkach. - Powie Pyrka.

Niestety do wyuzdanego seksu w 2364 odcinku "Barw szczęścia" nie dojdzie, a małżeństwo wciąż nie zażegna kryzysu. Wkrótce jednak wpadną na inny pomysł spędzenia intymnych chwil, który może okazać się największą pomyłką. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze