Barwy szczęścia, odcinek 2356: Iza wpadnie w zasadzkę kochanka Adama! Nawet Łukasz jej nie uratuje przed narkomanem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2356: Iza wpadnie w zasadzkę kochanka Adama! Nawet Łukasz jej nie uratuje przed narkomanem

Barwy szczęścia, odcinek 2356: Iza wpadnie w zasadzkę kochanka Adama! Nawet Łukasz jej nie uratuje przed narkomanem

2020-12-31 9:05

W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) będzie myślała, że uciekła od problemów z narkomanem Adamem (Dariusz Majchrzak). To przez niego zaczęła pić i brać narkotyki, co doprowadziło niemal do straty Paulinki (Lena Jastrzębska). Łukasz (Michał Rolnicki) był w tej sytuacji bezradny, więc teraz nie pozwoli, żeby cokolwiek się stało dziecku. Nikt nie przewidzi, że w 2356 odcinku "Barw szczęścia" Iza wpadnie wprost w zasadzkę byłego kochanka ćpuna.

"Barwy szczęścia" odcinek 2356 - poniedziałek, 4.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz uda się z Izą i Paulinką do Krakowa, gdzie kobieta będzie miała skończyć swój artystyczny projekt, który zaczęła z byłym kochankiem. Nie będzie się spodziewała, że Adam cały czas bacznie ją obserwuje i kiedy Łukasz i dziewczynka się oddalą, on zaatakuje. Przyjdzie do pracowni i zacznie być bardzo nieprzyjemny.

- To też mój projekt - przypomni niebezpieczny kochanek.

- Wiem i jestem ci bardzo wdzięczna, że mi pomogłeś, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli ze sobą dalej pracować - odpowie Małek w 2356 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2356: Klara zobaczy zdjęcia Beaty u Huberta! Każe mężowi wybierać

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2356 odcinku "Barw szczęścia" Iza znajdzie się w zagrożeniu. Nieobliczalny Adam może być pijany lub naćpany, a wtedy nie cofnie się przed niczym.

- Posłuchaj, albo skończymy to razem, albo wcale. (...). Potrzebuję kasy. Chcę iść na odwyk... Nie wyrzucaj mnie... Możemy razem wiele osiągnąć, wiesz o tym - zacznie przekonywać narkoman.

Niestety w tym samym momencie w 2356 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy ich wściekły Łukasz, który wróci z wycieczki po mieście. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

Kiedy Łukasz w "Barwach szczęścia" zobaczy Izę i Adama, od razu pomyśli, że kobieta jest niepoważna i go oszukała. 

- Nie rób mi kazań. Przysięgam, że go tutaj nie zapraszałam... - zacznie przekonywał Małek.

To jednak nic nie da, bo Adamowi uda się dopiąć swego. Łukasz się wścieknie i zagrozi jej pozwem sądowym o prawa do opieki nad Paulinką. Wygląda więc na to, że wkrótce w "Barwach szczęścia" będzie się kłócił o dziecko przez prawników, a Adam powoli realizuje plan zniszczenia Izy.

Najnowsze