Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

i

Autor: Artrama/vod/tvp Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) pozna cała prawdę o swoim mężu (Lesław Żurek)! Jeden sms wywróci życie Stańskiej do góry nogami - po nim już nic nie będzie takie samo... Kto wysyła Bożenie informacje o Bruno? Czy to wszystko prawda, czy ktoś zamierza zniszczyć małżeństwo Stańskich i zmienić życie Bożeny w koszmar? Sprawdź co już wiemy o dramacie Bożeny w 2364 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2364 - czwartek, 14.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Wszystko zacznie się w 2364 odcinku "Barw szczęścia" od przypadkowego spotkania Stańskich z Anetą (Zofia Zborowska) i Stawickim (Piotr Borowski). Aneta będzie miała wielką ochotę na wspólny lunch w tym gronie, ale Bożena i Bruno grzecznie odmówią. I zaraz potem do Stańskiej zaczną przychodzić straszne sms-y na temat Bruna!

Jak informuje "Świat Seriali", w 2364 odcinku "Barw szczęścia" Bożena przeczyta na ekranie swojego telefonu, że ktoś chciałby jej "przekazać całą prawdę o Brunie". Czy Aneta lub Stawicki będą mieli z tym coś wspólnego?

 - Czekaj na dalsze instrukcje... - dowie się Bożena w kolejnej wiadomości. 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2355: Wypadek Patryka. Agata się od niego odwróci

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Najgorszy jednak będzie następny sms w 2364 odcinku "Barw szczęścia". w którym Bożena przeczyta, że już "niedługo przekona się, kim naprawdę jest jej mąż!". Coraz bardziej zaniepokojona Bożena zadzwoni pod numer, z którego wysyłane są wiadomości. Ale nikt nie odbierze!

Stańska odwróci swoją uwagę od treści sms-ów i zacznie tropić osobę, która je wysyła. Stańska będzie przekonana w 2364 odcinku "Barw szczęścia", że to Aneta zabawia się jej kosztem. 

- Jeśli to ty wysyłasz mi te chore wiadomości, to masz natychmiast przestać, inaczej będę musiała powiadomić policję - wykrzyczy Bożena Anecie w jej domu.

- Jakie wiadomości? - zapyta zszokowana Aneta. - Nigdy nie zniżyłabym się do takiej dziecinady... Po co niby miałabym to robić? 

Bożena będzie przekonana w 2364 odcinku "Barw szczęścia", że Aneta do dziś mści się na Brunie za ich dawne rozstanie. Ale jednak okaże się, że za tym stoi ktoś zupełnie inny! Czy nieznajomy bezdomny z Pomorza zna prawdę o jej mężu?

- Ktoś pewnie zapłacił mu, żeby kupił i zarejestrował na siebie kartę. Powinnaś zgłosić sprawę na policję - poradzi jej znajomy detektyw.

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1555: Intryga Magdy. Zabrała Marcie Andrzeja, a teraz nastawi przeciwko niej dzieci

W 2364 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dostanie kolejny SMS. Nieznajomy prześle jej szczegółowe instrukcje, co musi zrobić, żeby poznać wszystkie sekrety swojego męża. Czy Stańska wykona polecenia i odkryje cała prawdę o swoim mężu? A może uzna, że ta "gra nie jest warta świeczki"? Jedno jest pewne: jej życie pod wpływem sms-ów zamieni się w absolutny koszmar!  

Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska), Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska), Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)
Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2364. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Najnowsze