Barwy szczęścia, odcinek 2199: Kajtek dowie się o pijaństwie Sabiny! Matka ukryła przed nim wypadek Mai

2020-02-20 20:10 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2199: Kajtek dowie się o pijaństwie Sabiny! Matka ukryła przed nim wypadek Mai
Autor: X-NEWS Barwy szczęścia, odcinek 2199: Kajtek dowie się o pijaństwie Sabiny! Matka ukryła przed nim wypadek Mai

Kajtek (Jakub Dmochowski) z serialu "Barwy szczęścia" nie miał pojęcia, że pijana Sabina (Barbara Wypych) prawie zabiła jego siostrę! W 2199 odcinku "Barw szczęścia" dopiero Władek (Przemysław Stippa) uświadomi synowi, jak poważny problem ma jego matka. Nastolatek dowie się też, że powinien jej pilnować! Sprawdź, co wydarzy się w 2199 odcinku. Czy Sabina zmieni życie Kajtka w koszmar?

"Barwy szczęścia" odcinek 2199 - czwartek, 20.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2199 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek dowie się, że Sabina o mały włos nie utopiła Majki (Lena Parol). Chłopak nie miał pojęcia, że z jego matką jest aż tak źle. W 2199 odcinku Władek postanowi porozmawiać z synem w cztery oczy. Wyjedzie z Warszawy aż nad morze, gdzie Kajtek i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) będą czekać w domu babci.

- Coś czułem, że mama się jakoś dziwnie zachowuje. Raz miewała przypływy euforii, raz chodziła przybita. Czasem wszczynała awantury bez powodu, a potem nas przepraszała - wyzna Kajtek w serialu "Barwy szczęścia".
- Tak działa alkohol, wieczna huśtawka. (...) Do jakiegoś czasu potrafiła wypić butelkę wina, kiedy my z Darkiem skończyliśmy kieliszka. Zawsze miała jakieś wytłumaczenie (...).
- Czyli to przegapiliśmy?
- Zwłaszcza ja. Twierdziła, że ma to wszystko pod kontrolą, a ja chciałem to wierzyć. Dopiero ostatnio się przyznała, że nie daje sobie rady - zdradzi Władek. Będzie obwiniał się za doprowadzenie Sabiny do takiego stanu.
- To po co się wyprowadza od dziadków? Jak ja się uzależniłem od dopalaczy to cała rodzina ze mną była. Musimy być teraz przy mamie.
- Masz rację. Zwłaszcza, że ostatnio niemal nie doszło do tragedii.
- Co zrobiła?
- Zostawiła Maję na basenie, bez opieki.
- Nic się nie stało, prawda?!
- Tym razem nie. Akurat przyszedł Kazik...

Czytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2209: Sabina po pijaku padnie ofiarą gwałciciela! Zboczeniec każe jej jeszcze płacić

To nie wszystko. W 2199 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek dowie się, że najprawdopodobniej będzie musiał zmienić wszystkie swoje plany na życie. 
- Czyli mamie nie można teraz ufać? (...) To co, zamierzasz wysłać ją teraz na odwyk?
- Nie można jej wysłać na odwyk bez jej zgody, to jest wbrew prawu. Poza tym mija się z celem - odpowie Władek. 
- To nie wiem, musimy przekonać ją do tego, żeby została u dziadków.
- Próbowałem, ale uparła się i wynajęła mieszkanie.
- Wiem, mi też o tym mówiła. To co robimy?
- Jedyną osobą, której nie odmówi, jesteś ty - stwierdzi ojciec w 2199 odcinku.
- Wiem. Od początku naszej rozmowy jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się, żebym ja z nią zamieszkał. Tylko, że ja mam już plany z Oliwką...
- Wiem, że to jest trudne i musisz być bardziej dorosły od mamy, ale mam nadzieję, że to jest sytuacja chwilowa - ojciec spróbuje pocieszyć Kajtka. Czy w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Sabina zdecyduje się na leczenie? To jej jedyna szansa na wyzdrowienie!

Przeczytaj >>> Barwy szczęścia, odcinek 2210: Sabina w pijackim cugu prześladowana przez ducha zmarłego męża

Najnowsze