Barwy szczęścia, odcinek 2209: Sabina po pijaku padnie ofiarą gwałciciela! Zboczeniec każe jej jeszcze płacić

2020-02-08 6:52 jkk
 Barwy szczęścia, odcinek 2209: Pijana Sabina ofiarą gwałciciela! Każe jej jeszcze płacić
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2209: Pijana Sabina ofiarą gwałciciela! Każe jej jeszcze płacić

W 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) doigra się! Kompletnie pijana padnie ofiarą zboczeńca gwałciciela! W dodatku za "imprezę" będzie musiała sama zapłacić... Czy to będzie moment, w który pijaczka zrozumie, że właśnie sięgnęła dna? Wystarczy, że niedawno poznany Tobiasz (Wojciech Billip) zaprosi Sabinę na drinka, a potem będzie już tylko gorzej... Czy gwałt i upodlenie w 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zakończą paradę oszustw pijaczki?

 "Barwy szczęścia" odcinek 2209 - czwartek, 5.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia"Sabina znów oszuka bliskich i uda się na pijacką balangę! Najpierw jednak przekona Władka (Przemysław Stoppa), że już przestała pić, a ten całkowicie uspokojonym faktem, że nie znalazł w jej domu ani jednej schowanej butelki zostawi ją samą...

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2202: Wypadek Kasi. Prezent od Łukasza okaże się zabójczy!

Jednak dla alkoholiczki nie będzie przeszkód, żeby się napić! Nie ma alkoholu w domu? Nie szkodzi - trzeba go poszukać na mieście! I tak trafi na swojego znajomego, który zaprosi ją do baru... Na wieść o tym, że za moment znów się napije Sabina znów straci resztki rozumu!

Tobiasz wyżali się Sabinie w 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że właśnie się rozwiódł i z tego powodu zapija smutki. - Też jestem sama - powie mu Sabina wyraźnie kusząc los... Znajomek będzie miał wielką ochotę na zupełnie inny rodzaj pocieszenia, niż ten który może znaleźć w kieliszku! 

I tak w 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tobiasz zacznie się nachalnie dobierać do wstawionej już fryzjerki. I kiedy ona spróbuje go odepchnąć wściekły rzuci: - Taka jesteś? To sama sobie płać!

Upokorzona Sabina pod wpływem alkoholu zobaczy w 2209 odcinku serialu "Barwy szczęścia" jak przybywa jej na ratunek... zmarły mąż!Czy na drugi dzień dojdzie do wniosku, może tego już za wiele, czy będzie jeszcze bardziej intensywnie szukać pocieszenia w szklance z drinkiem? Miejmy nadzieję, że upadek Sabiny wyrwie ją z matni oszukiwania siebie i rodziny. W końcu alkoholiczka musi zadbać nie tylko siebie, ale i swoją malutką córkę...

Najnowsze