Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram / Artrama Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

2022-06-30 13:04

Sławka z "Barw szczęścia" podziękowała produkcji i pochwaliła się dużym bukietem kwiatów, które otrzymała na planie. Ewelina Serafin nie zawsze była obecna w życiu Jowity (Magdalena Żak) i Patryka (Konrad Skolimowski), ale od dłuższego czasu Sławka na stałe zagościła w "Barwach szczęścia", a jej rola nie jest jedynie epizodyczna. Niestety widzowie mogą zastanawiać się, czy Ewelina Serafin w ogóle wystąpi w nowym sezonie serialu "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Wzruszona aktorka dziękowała produkcji i nie kryła rozrzewnienia.

"Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej bez Sławki? Ewelina Serafin dziękuje produkcji 

Nowy sezon "Barw szczęścia" bez Sławki?! A tak pięknie rozwinęła się rola Jezierskiej, która nie zawsze była obecna w życiu swoich dzieci. Kobieta przeszła spektakularną przemianę, bo od rozpuszczonej i egoistycznej, zmieniła się w dobrą i walczącą o rodzinę osobę. Rozstała się z mężem Kornelem (Jakub Bohosiewicz), który zdradził ją z Sandrą (Joanna Opozda) i wyjechał do Meksyku. Małżeństwo straciło fortunę, a podejrzane działania Jezierskiego seniora i córki tylko dołożyły kłopotów.

Widzowie spodziewają się zobaczyć Sławkę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2022, bo przecież miała walczyć o Jowitę, która nadal przebywa w areszcie, oskarżona o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski). Razem z Patrykiem starali się wyciągnąć dziewczynę z kłopotów, ale teraz wszystko staje pod znakiem zapytania, bo Ewelina Serafin już podziękowała produkcji! 

Sprawdź: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Gwiazda „Barw szczęścia” bardzo serdecznie podziękowała ekipie, a osoby z planu zdjęciowego wręczyły jej piękny bukiet kwiatów. Serialowa Sławka nie kryła wzruszenia i dodała kilka zdjęć w podziękowaniu za prezent. Możesz je zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA. Mogłoby się wydawać, że Sławka odchodzi z „Barw szczęścia”, ponieważ ostatnio wiele gwiazd żegnało się z produkcją na okres wakacji, a nawet odbyła się tajna impreza z tej okazji, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Fani Sławki z „Barw szczęścia” mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo podziękowania i kwiaty nie były z okazji odejścia aktorki. Wręcz przeciwnie, Ewelina Serafin w dniu 29 czerwca obchodzi swoje urodziny i dlatego została obdarowana przez ekipę. Serialowa Jezierska bardzo ucieszyła się z niespodzianki i przyjęła serdeczne życzenia od ekipy i kolegów z planu.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze