Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram / Artrama Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Koniec Sławki w nowym sezonie? Ewelina Serafin podziękowała już produkcji! - ZDJĘCIA

2022-06-30 13:04

Sławka z "Barw szczęścia" podziękowała produkcji i pochwaliła się dużym bukietem kwiatów, które otrzymała na planie. Ewelina Serafin nie zawsze była obecna w życiu Jowity (Magdalena Żak) i Patryka (Konrad Skolimowski), ale od dłuższego czasu Sławka na stałe zagościła w "Barwach szczęścia", a jej rola nie jest jedynie epizodyczna. Niestety widzowie mogą zastanawiać się, czy Ewelina Serafin w ogóle wystąpi w nowym sezonie serialu "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Wzruszona aktorka dziękowała produkcji i nie kryła rozrzewnienia.

"Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej bez Sławki? Ewelina Serafin dziękuje produkcji 

Nowy sezon "Barw szczęścia" bez Sławki?! A tak pięknie rozwinęła się rola Jezierskiej, która nie zawsze była obecna w życiu swoich dzieci. Kobieta przeszła spektakularną przemianę, bo od rozpuszczonej i egoistycznej, zmieniła się w dobrą i walczącą o rodzinę osobę. Rozstała się z mężem Kornelem (Jakub Bohosiewicz), który zdradził ją z Sandrą (Joanna Opozda) i wyjechał do Meksyku. Małżeństwo straciło fortunę, a podejrzane działania Jezierskiego seniora i córki tylko dołożyły kłopotów.

Widzowie spodziewają się zobaczyć Sławkę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2022, bo przecież miała walczyć o Jowitę, która nadal przebywa w areszcie, oskarżona o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski). Razem z Patrykiem starali się wyciągnąć dziewczynę z kłopotów, ale teraz wszystko staje pod znakiem zapytania, bo Ewelina Serafin już podziękowała produkcji! 

Sprawdź: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Gwiazda „Barw szczęścia” bardzo serdecznie podziękowała ekipie, a osoby z planu zdjęciowego wręczyły jej piękny bukiet kwiatów. Serialowa Sławka nie kryła wzruszenia i dodała kilka zdjęć w podziękowaniu za prezent. Możesz je zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA. Mogłoby się wydawać, że Sławka odchodzi z „Barw szczęścia”, ponieważ ostatnio wiele gwiazd żegnało się z produkcją na okres wakacji, a nawet odbyła się tajna impreza z tej okazji, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Fani Sławki z „Barw szczęścia” mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo podziękowania i kwiaty nie były z okazji odejścia aktorki. Wręcz przeciwnie, Ewelina Serafin w dniu 29 czerwca obchodzi swoje urodziny i dlatego została obdarowana przez ekipę. Serialowa Jezierska bardzo ucieszyła się z niespodzianki i przyjęła serdeczne życzenia od ekipy i kolegów z planu.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Najnowsze