Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO

i

Autor: Instagram Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO

Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-06-27 21:11

To koniec "Barw szczęścia"! Aktorzy spotkali się na tajnej imprezie, która miała być zwieńczeniem ich pracy nad dotychczasowymi sezonami "Barw szczęścia". Duża ekipa serialu spotkała się w Warszawie, gdzie odbyło się przyjęcie kończące pracę na planie, a tłum gwiazd wyśmienicie bawił się w gronie znajomych. Co ciekawe, nikt wcześniej nie wspominał o takim wydarzeniu, które miało być zakończeniem długiego sezonu. Tajne spotkanie zrelacjonowała m.in. Adrianna Biedrzyńska, Karolina Chapko czy Agnieszka Mrozińska. Ekipa "Barw szczęścia" nie wróci na plan, by kontynuować nagrywanie dalszych wątków? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tego wydarzenia.

Aktorzy z "Barw szczęścia" spotkali się, by wspólnie pożegnać serial

Szokująca wiadomość dla fanów "Barw szczęścia". Chociaż nikt tego nie zapowiadał, aktorzy spotkali się na dużej, eleganckiej imprezie, która miała być pożegnaniem prac na planie. Serial doliczył się 2648 odcinków, a ostatni przed przerwą wakacyjną wyemitowano w piątek 3.06.2022 roku o godzinie 20.10. Wątki zostały urwane, a widzowie nie poznali odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Nie wiadomo co dalej z operacją Natalii (Maria Dejmek), walką Patryka (Konrad Skolimowski) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), oskarżoną o zabójstwo Jowitą (Magdalena Żak) i innymi bohaterami. 

Na odpowiedzi na te pytania miał przyjść czas w nowych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach 2022. Czy tak się stanie? Wszystko zmieniło się w obliczu imprezy, która odbyła się 26.06.2022 w Warszawie i była zakończeniem prac na planie! W urokliwej restauracji spotkał się tłum gwiazd, który świętował zakończenie zdjęć.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Kto był na pożegnalnej imprezie gwiazd "Barw szczęścia"?

- Sytuacja jest taka, że pytają nas, z jakiej okazji tu jesteśmy, nie? - mówi Adrianna Biedrzycka, która w "Barwach szczęścia" gra Małgorzatę. - Dziś jest niedziela, więc jak co niedziela się spotykamy w małym gronie i tak z Markiem mamy, że co niedziela tak się zapraszamy - śmieje się aktorka, która zwraca się do Marka Krupińskiego i pokazuje resztę aktorów. Na obrazku widać m.in. Ewelinę Serafin (Sławkę) czy Joannę Gleń (Malwinę). Aktorzy chętnie robili sobie wspólne zdjęcia i dodawali je w mediach społecznościowych. 

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Jak się okazuje, impreza gwiazd "Barw szczęścia" faktycznie jest pożegnalną, ale wcale nie oznacza to, że nie będzie nowych odcinków we wrześniu. Ekipa nakręciła już kontynuacje wątków i teraz aktorzy udadzą się na wakacje. Z tego powodu zorganizowano imprezę pożegnalną "Barw szczęścia", ale widzowie będą mogli oglądać nowego odcinki na jesień. Zobacz WIDEO i przekonaj się, jak bawiły się gwiazdy serialu i kto pojawił się na spotkaniu. Niestety nie wszyscy przybyli na miejsce lub nie pokazali tego w mediach społecznościowych. 

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze