Barwy szczęścia. Sławka i Patryk będą fetować zwycięstwo! Uratują Jowitę? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Sławka i Patryk będą fetować zwycięstwo! Uratują Jowitę? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Sławka i Patryk będą fetować zwycięstwo! Uratują Jowitę? - ZDJĘCIA

Na planie "Barw szczęścia" trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu. Kiedy wszyscy jeszcze pamiętamy dobrze dramaty, jakie dotknęły Jezierskich pod koniec ostatniego sezonu, wrażenie robi, jak Sławka (Ewelina Serafin) i Patryk (Konrad Skolimowski) prezentują się teraz! Nie ma już śladu po łzach i ponurych minach - grające Jezierskich gwiazdy na planie wyraźnie fetują zwycięstwo! Czy to oznacza dobre wieści dla Jowity (Magdalena Żak)? Czy matka i syn wyciągną w nowym sezonie "Barw szczęścia" z więzienia młodą Jezierską i okaże się niewinna zabójstwa Prota? Zobacz koniecznie co mówi zachowanie gwiazd w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2022. Rodzina Jezierskim znowu razem?

Trwają zdjęcia do nowego sezonu "Barw szczęścia". Podczas kręcenia nowych ujęć wiele się dzieje, a niektóre gwiazdy chętnie dzielą się tym, co tam się dzieje. To, co ostatnio pokazali serialowa Sławka i Patryk daje nadzieję na dobre zakończenie rodzinnych dramatów - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Sławka na planie "Barw szczęścia" wygląda przepięknie! Wyraźnie promienna Serafin podziela nastrój swojego serialowego syna. Również on cieszy się "od ucha do ucha". Czyżby gwiazdy świętowały moment serialowego zwycięstwa?

Nie przegap: Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO, ZDJĘCIA

Jak pamiętamy Jowita w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" zaplątała się w najgorszą z afer. Młoda Jezierska została oskarżona o zabójstwo Prota i zamknięta w więzieniu! Sławka z Patrykiem "stawali na głowie", aby dziewczynę uwolnić, ale jak dotąd nie udało im się nic wskórać. Czy w nowym sezonie okaże się, że jednak Jowita jest niewinna?

Na to wskazuje doskonały humor Serafin i Skolimowskiego na planie "Barw szczęścia". W dodatku Sławka wygląda, jakby odmłodniała o kilka ładnych lat! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! Na razie na planie serialu nie widać Magdaleny Żak, więc zapewne tajemnica o jej dalszych losach będzie do ostatnich chwil pilnie strzeżona. 

Zobacz też: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Najnowsze