Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-08-14 9:28

Na planie "Barw szczęścia" dzieją się dziwne rzeczy, a Adrianna Biedrzyńska opublikowała niezbyt jasne wideo zza kulis serialu. Aktorka przygotowywała się do kolejnych scen w "Barwach szczęścia", które widzowie zobaczą dopiero po wakacjach. W tle widać zmieszaną Marię Dejmek, czyli serialową Natalię, która w nowym sezonie serialu będzie mierzyła się z trudną drogą uniknięcia nowotworu piersi. Sama aktorka upomniała Biedrzyńską, żeby ta nie nagrywała kontrowersyjnych filmików z planu. Co tam się wyprawia? Zobacz WIDEO!

Gwiazda "Barw szczęścia" nagrywa kontrowersyjne wideo

Aktorzy z "Barw szczęścia" wrócili na plan zdjęciowy po przerwie wakacyjnej, by kręcić kolejne sceny do nowych odcinków. Adriana Biedrzyńska również pojawiła się na planie i dodała na swój profil na Instagramie dość dziwne wideo i nie bardzo wiadomo, o co właściwie chodzi aktorce. Najpierw pokazała kulisy makijażu i charakteryzatornię, a potem pokazała przygotowania do nagrywania ujęć, oświetlenie i kamery.

- Przestań, kompromitujące filmy nagrywasz - mówi Maria Dejmek, która starała się przygotować do roli, ale koleżanka z planu nagrywała ją telefonem. - Nie kompromitujące, tylko jak się wstaje o piątej rano i pracuje od szóstej, to można ziewać - komentuje serialowa Małgorzata. - Dokładnie wstałam o 4.30, potem bawiłam się przez 10 godzin klockami lego duplo - tłumaczy się Dejmek ze swojego zmęczenia na planie, które uwieczniła Biedrzyńska. - W każdym razie pozdrawiamy. Ja, z tego co ustaliłam z Kubą Sienkiewiczem, pozdrawiam 98% - mówi aktorka i raczej trudno zrozumieć, o co właściwie chodzi. Później aktorka spytała się Dejmek o pozdrawianie widzów, ale Maria nie weszła w dalszą dyskusję. 

Przeczytaj: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki

Co się dzieje na planie "Barw szczęścia"?

Chociaż z wideo gwiazdy "Barw szczęścia" niewiele da się zrozumieć, atmosfera na planie panuje raczej pozytywna. Aktorzy wciąż pracują nad nowymi odcinkami, które widzowie zobaczą po wakacjach 2022. Jeśli chodzi o Małgorzatę, będzie wspierać córkę w walce o zdrowie. Natalia prawdopodobnie podda się zabiegowi mastektomii, czyli usunie piersi, by zapobiec rozwojowi nowotworu. Przypomnijmy, że straszna diagnoza spadła na Małgorzatę w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia", więc kobieta uprzedziła córki, że muszą się zbadać. Malwina (Joanna Gleń) uzyskała poprawne wyniki, ale u Natalii wykryto gen nowotworu, który pewnego dnia mógłby rozwinąć się w nowotwór. Na szczęście wydaje się, że sytuacja zostanie opanowana, a Małgorzata nie będzie musiała martwić się o zdrowie i życie córki. To jednak nie oznacza, że kobiety nie będą miały żadnych trosk. 

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze