Barwy szczęścia

Agata odchodzi z Barw szczęścia? Natalia Zambrzycka ma już inną pasję - ZDJĘCIA

Agata zniknie z "Barw szczęścia"? Niepokojące wieści o serialowej Pyrce dotarły do nas w związku z nową pasją Natalii Zambrzyckiej. Gwiazda, która wciela się w rolę Agaty od samego początku ma już zupełnie nowe zainteresowania i to im poświęca najwięcej czasu. Czy znajdzie go jeszcze, aby rozwijać bardzo lubianą postać siostry Huberta (Marek Molak) w nowym sezonie "Barw szczęścia"? Zobacz jak zmieniła się Agata w GALERII ZDJĘĆ!

Agata odchodzi z "Barw szczęścia"? Nowa pasja pochłania Natalię Zambrzycką

Agata w "Barwach szczęścia" to jedna z kluczowych postaci. Dorastała na naszych oczach, razem przeżywaliśmy jej sukcesy, porażki, wielką miłość i rozstania. Pyrka ostała się w rodzinnym domu jako ostatnia z kobiet. Jej starsza siostra Iwona (Izabela Zwierzyńska) odleciała na zawsze do USA, a w jej ślady poszła żona Huberta, Klara (Olga Jankowska). Czy także Agatę będziemy musieli pożegnać w nowym sezonie serialu?

Życie sercowe Agaty Pyrki w "Barwach szczęścia" nie ułożyło się najlepiej. Długo była narzeczoną Patryka (Konrad Skolimowski) i pomimo burzliwych rozstań i powrotów wszyscy już wypatrywali ślubu tej pary. Niestety, afera z niesłusznie oskarżoną o zabójstwo Jowitą (Magdalena Żak) ostatecznie rozdzieliła tę piękną parę. Wyglądało na to, że może Justin (Jasper Sołtysiewicz) zastąpi Patryka u boku Agaty, ale ten chłopak nie zmieni się nawet dla królowej świata i będzie skakał z kwiatka na kwiatek...

Tak więc Agata w nowy sezon "Barw szczęścia" wchodzi jako singielka bez szczególnych widoków na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Natalia Zambrzycka znalazła sobie poza aktorstwem nową pasję. Okazuje się, że gwiazda serialu pracuje aktualnie jako dyrektor kreatywny przy produkcji teledysków! Czy znajdzie jeszcze czas na pracę na serialowym planie? 

Zobacz koniecznie: Natalia odchodzi z Barw szczęścia! Maria Dejmek wydała oficjalne oświadczenie o zniknięciu z serialu

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany