Barwy szczęścia

Natalia odchodzi z Barw szczęścia! Maria Dejmek wydała oficjalne oświadczenie o zniknięciu z serialu

2023-06-20 22:23

To już pewne! Natalia Zwoleńska zniknie z "Barw szczęścia"! Po informacji o zajściu w drugą ciążę Marii Dejmek spekulowano, co wydarzy się z prawniczką. Już teraz wiadomo, że aktorka odchodzi z hitu TVP2, a w kolejnym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, nastąpi pożegnanie Natalii. Maria Dejmek wydała oświadczenie, w którym wyjaśnia, że musi zrezygnować z roli, ale sprecyzowała także, czy widzowie mogą liczyć na obecność Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia" w przyszłości. Wszystko stało się jasne! Sprawdź szczegóły!

Natalia Zwoleńska zniknie z "Barw szczęścia" po wakacjach 2023

Maria Dejmek podjęła decyzję o odejściu z "Barw szczęścia". Odkąd aktorka podzieliła się radosną wiadomością o drugiej ciąży, spekulowano na temat tego, czy serialowa prawniczka będzie występować w kolejnych odcinkach. Zdradzamy, że jeszcze na początku nadchodzącego sezonu "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, widzowie zobaczą Natalię m.in. podczas uroczystej imprezy Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski). Niestety dla fanów wątku Zwoleńskiej mamy smutną wiadomość, bo sama Maria Dejmek sprecyzowała, że na jakiś czas żegna się z hitem TVP2.

- Dzień dobry moi drodzy! Dostaje od Was mnóstwo pytań co będzie z moją serialową postacią, czy odchodzę z serialu na stałe. Spieszę z odpowiedzią ;) z racji mojego obecnego stanu🤰 na jakiś czas będę zmuszona udać się na małą przerwę. Brzuszek jest coraz większy, operatorzy dwoją się i troją, żeby go ukryć ;) nadchodzi więc czas „urlopu macierzyńskiego”(ku uciesze mojego syna, który cały czas pyta kiedy mama nie będzie chodzić do pracy.) Ale bez obaw, nie odchodzę z serialu na stałe. Wrócę jak tylko to będzie możliwe. Tymczasem życzę Wam pięknego dnia i uciekam na plan! Do lipca intensywnie pracujemy!!! - napisała aktorka w poście na swoim profilu na Instagramie. 

Maria Dejmek pożegnała się z widzami "Barw szczęścia", ale wróci! 

Z słów Marii Dejmek jasno wynika, że chociaż jej bohaterka zniknie w "Barwach szczęścia", jak najbardziej prawdopodobny jest jej powrót do serialu za jakiś czas. Oczywiście teraz musi skupić się na tym co najważniejsze, czyli rodzinie i ciąży, ale dla jednocześnie widzowie mogą być spokojni, bo jeszcze zobaczą Natalię w serialu. Nie da się póki co określić, ile dokładnie będzie trwało zniknięcie Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia", ale można łatwo przewidzieć, że na pewno to dłuższy okres. 

Przypomnijmy, że przy pierwszej ciąży aktorki z synkiem Guciem, serialowa Zwoleńska również zniknęła. Wtedy wyjechała do Niemiec, a potem powróciła do bliskich i pracy w kancelarii. Możliwe, że teraz również szykuje się wyjazd Natalii. Pytanie tylko, czy jej miłość z Cezarym Rawiczem (Marcel Opaliński) przetrwa... 

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze