Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży?! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-06-01 9:57

Cudowne wiadomości w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Rodzina Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) powiększy się i możliwe, że nie tylko Malwina (Joanna Gleń) będzie w ciąży! W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach szykuje się rodzinna uroczystość w plenerze, gdzie pojawią się m.in. Natalia (Maria Dejmek) z Cezarym (Marcel Opaliński). Wyjątkowa okazja bezpośrednio dotyczy świętowania Małgorzaty i Jerzego, ale czy prawniczka szykuje dla bliskich duże zaskoczenie?

Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Nowy sezon "Barw szczęścia" to duże zmiany w rodzinie Natalii. Sama układa sobie życie z Cezarym, a ich miłość będzie trwała w najlepsze. Wkrótce widzowie zobaczą wyjątkową uroczystość, w której uczestniczyć będą Małgorzata, Jerzy, Natalia, Cezary, Lea (Lena Sobota), Herman (Maciej Raniszewski), Malwina (Joanna Gleń), Emilka (Jessica Frankiewicz) i inni! Zjawi się nawet Józefina (Elżbieta Jarosik), która nie ma najlepszych relacji z Natalią i jej bliskimi. Wszystko może ulec zmianie, bo okazja do świętowania będzie naprawdę wyjątkowa.

- Och… prawie cała nasza serialowa Rodzinka ❤️ Czas pędzi nieubłaganie . Z Broneczkiem właśnie 17 rok nam „strzelił” w @barwyszczescia.official 🥰🥰🥰🎬🎬🎬 - napisała pod zdjęciem Adrianna Biedrzyńska, która zrelacjonowała także przebieg imprezy. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała piękną scenerię, gdzie kręcone są kolejne sceny w "Barwach szczęścia". Duży, obficie zastawiony stół robi wrażenie, a wszyscy bliscy ubrali się elegancko i z klasą. 

Chociaż to będzie święto Małgorzaty i Jerzego, najbardziej przyciąga wzrok Malwina i jej pokaźny ciążowy brzuszek. Kobieta spodziewa się dziecka, ale czy tylko ona? Niedawno pisaliśmy, że Maria Dejmek zaszła w ciążę po raz drugi, a kiedy nosiła pod sercem swojego pierwszego synka Gucia, jej bohaterka też była w ciąży z Leą. Czy tym razem będzie tak samo, a scenarzyści "Barw szczęścia" szykują dla widzów podwójną niespodziankę?

Rodzina Małgorzaty i Jerzego na pewno się powiększy, ale może nie chodzi tylko o dziecko Malwiny. Może Natalia też podzieli się z bliskimi radosną wiadomością? To byłby niemal cud, bo przecież poddała się jakiś czas temu mastektomii, by pozbyć się genu nowotworu piersi, a potem obwieściła Cezaremu, że jeśli dojdzie do wycięcia jajników, nie zostanie matką ponownie. Miejmy jednak nadzieję, że ze zdrowiem kobiety będzie wszystko w porządku i czeka ją ponowna rola mamy. Czy los sprawi, że Zwoleńska jednak zajdzie w ciążę? tego dowiemy się już niebawem. Póki co ciąża Marii Dejmek jest maskowana luźną, zwiewną sukienką, w której wspaniale prezentuje się serialowa prawniczka.

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Najnowsze