SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie SERIALE TVP jesień 2012 - OSTATNIE ODCINKI. Które seriale się kończą: CZAS HONORU, RODZINKA.pl, KOMISARZ ALEX, SIŁA WYŻSZA, OJCIEC MATEUSZ, PARADOKS

SERIALE TVP jesień 2012 - OSTATNIE ODCINKI. Które seriale się kończą: CZAS HONORU, RODZINKA.pl, KOMISARZ ALEX, SIŁA WYŻSZA, OJCIEC MATEUSZ, PARADOKS

18.11.2012, godz. 14:30
Czas honoru, Rodzinka.pl, Ojciec Mateusz, Paradoks, Siła wyższa, Komisarz Alex - seriale TVP, które się kończą
Czas honoru, Rodzinka.pl, Ojciec Mateusz, Paradoks, Siła wyższa, Komisarz Alex - seriale TVP, które się kończą foto: AKPA, TVP, Siła wyższa Facebook, Komisarz Alex Facebook

KTÓRE SERIALE TVP z jesiennej ramówki kończą się przed zimą 2012. SERIALE TVP JESIEŃ 2012 - kiedy ostatnie odcinki seriali, czy na wiosnę 2013 będą nowe sezony? W listopadzie i grudniu 2012 aż 6 seriali TVP ma swoje ostatnie odcinki. CZAS HONORU 5 odc. 65 OSTATNI w niedzielę, 25.11.2012. SIŁA WYŻSZA odc. 13 OSTATNI także w niedzielę, 25.11.2012. KOMISARZ ALEX 2 odc. 13 OSTATNI w sobotę, 1.12.2012. OJCIEC MATEUSZ 8 odc. 108 OSTATNI w czwartek, 29.11.2012. PARADOKS odc. 13 OSTATNI w czwartek, 6.12.2012. RODZINKA.pl 3 odc. 78 OSTATNI w piątek, 30.11.2012.

NOWE SERIALE w TVP - WIOSNA 2013 - które seriale będą miały KOLEJNE SEZONY >>>

CZAS HONORU 5 odcinek 65 OSTATNI niedziela 25.11.2012 - Jak się skończy Czas honoru

Rainer (Piotr Adamczyk) stara się przekonać Władka (Jan Wieczorkowski), że nie zdradził Bocianowi (Grzegorz Damięcki), gdzie ukryto archiwum AK. Bronek (Maciej Zakościelny) i bracia Konarscy chcą odbić Rudą (Karolina Gorczyca). Obserwują miejsce, w którym UB więzi dziewczynę.

Bocian żąda od Ady (Magdalena Cielecka), by zwolniła Wasilewskiego (Adam Woronowicz). Doktor Kirchner (Jacek Mikołajczak) ma w ciągu 24 godzin opuścić Polskę. Pułkownik Orlicki przekazuje podwładnym plany ewakuacji do Czech. Zawisza (Jan Frycz) zamierza wyjechać z Warszawy. Żegna się z Heleną (Ewa Wencel) i wręcza jej zaproszenie na premierę "Ślubów panieńskich".

Bronek i Janek (Antoni Pawlicki) poszukują w sierocińcu Jasia. Bronek i bracia Konarscy zjawiają się w teatrze na spektaklu. Planują porwanie zasiadającego na widowni majora Zwonariewa.

CZAS HONORU 6 - nowe odcinki wiosna 2013

Czas honoru 5 miał być ostatnią serią serialu, ale producenci zdecydowali, by nakręcić 6 sezon Czasu honoru. Nowe odcinki będzie można obejrzeć w TVP2 już wiosną 2013.

SIŁA WYŻSZA odcinek 13 OSTATNI niedziela 25.11.2012 - Jak się skończy Siła wyższa >>>

Dorota Bolska (Anna Dereszowska) rozstaje się z Tomaszem (Piotr Garbowski). Malicki nie może uwierzyć, że Dorota chciała go wykorzystać, by zemścić się na bracie. Córki Tomasza - Agata (Dagmara Bąk) i Alicja (Marta Mazurek) oraz siostra Bazylia (Katarzyna Żak) próbują pogodzić zakochanych.

Bolska rozważa wstąpienie do zakonu, przeciwko czemu żywo protestują mnisi. Córki Malickiego i siostra Bazylia próbują naprawić wyrządzone krzywdy i pogodzić zakochanych. Z pomocą przychodzą im Borys (Remigiusz Jankowski) i Kinga (Kamilla Baar).

SIŁA WYŻSZA 2 - czy będą nowe odcinki

Jeszcze nie wiadomo czy będzie 2 sezon serialu Siła wyższa. Od 2.12.2012 zamiast Siły wyższej w TVP1 nowe odcinki serialu Życie nad rozlewiskiem 2.

KOMISARZ ALEX 2 odcinek 13 sobota 1.12.2012 - Jak się skończy Komisarz Alex

Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski), podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) oraz st. aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem sprawa dotyczy bezwzględnego mordercy. Haas nie może znaleźć pracy. Zdesperowany mężczyzna kupuje brzytwę i zabija nią sędzinę. Następnie na parkingu podziemnym szpitala morduje lekarkę. Prowadzący dochodzenie policjanci sprawdzają, co łączy ofiary.

Okazuje się, że pani doktor była psychiatrą wydającym opinie w sprawach prowadzonych przez pierwszą z zabitych kobiet. Bromski, Lucyna i Puchała sprawdzają wszystkich skazanych przez sędzinę i opiniowanych przez lekarkę. Tymczasem Haas usiłuje odnaleźć swoją byłą żonę i córkę. Mężczyzna dociera do swojej byłej teściowej.

Policjanci w końcu trafiają na akta Haasa. Morderca chce zmusić byłą teściową, by podała mu adres żony. Gdy ta odmawia, mężczyzna bije ją i więzi. Sam jedzie do przedszkola swojej córki. Bromski i Lucyna docierają do domu teściowej. Dowiadują się, że jej córka pojechała odebrać dziecko. Policjanci jadą do przedszkola.

Po akcji Lucyna zmienia zdanie w sprawie wyjazdu z Łodzi. Jeszcze w Komisarz Alex odc. 24 planowała opuścić Łodź i wyjechać z narzeczonym Jerzym na Mazury. Podkomisarz Szmidt złożyła prośbę o przeniesienie na komendę w Olsztynie.

KOMISARZ ALEX 3 - nowe odcinki wiosna 2013

Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1 jeszcze przed zakończeniem zdjęć do 2 serii potwierdził, że wiosną 2013 nowe odcinki Komisarza Aleksa.

PARADOKS odcinek 13 OSTATNI czwartek 6.12.2012 - Jak się skończy Paradoks

Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski (Bogusław Linda_ dochodzi do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Tymczasem uwikłany w nielegalne interesy podinspektor Zieliński (Andrzej Zieliński) z BSW uprowadza ojca (Witold Dębicki) i syna podkomisarz Majewskiej (Anna Grycewicz).

Policja natychmiast rozpoczyna ich poszukiwania. Zeznania młodej prostytutki, Sylwii, wskazują, że w porwanie bliskich Joanny był zaangażowany Waldemar (Mariusz Ostrowski). Policyjne śledztwo ma ujawnić, kim jest ten tajemniczy człowiek i dla kogo pracuje oraz kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego.

PARADOKS 2 - czy będą nowe odcinki

Nie zapadała jeszcze decyzja, czy będzie 2 sezon serialu Paradoks.

 

RODZINKA.pl 3 odcinek 78 OSTATNI piątek, 30.11.2012 - Jak się skończy Rodzinka.pl

Tomek (Maciej Musiał) bez pytania bierze auto rodziców. Boscy zamierzają ukarać syna i zakazują mu korzystania z telefonu komórkowego. Kuba (Adam Zdrójkowski) chce dostać spadek po rodzicach jeszcze za ich życia. Ludwik uważa, że Kacper powinien nosić okulary. Zbliżają się Walentynki. Tomek zapomina o prezencie dla Magdy (Olga Kalicka). Kacper (Mateusz Pawłowski) obchodzi swoje urodziny.

RODZINKA.pl 4 - nowe odcinki wiosna 2013

Nowe odcinki 4 sezonu Rodzinki.pl już w marcu 2013. Rodzinka.pl 4 będzie składała się z 26 odcinków.

OJCIEC MATEUSZ 8 odcinek 108 OSTATNI czwartek, 29.11.2012 - Jak się skończy Ojciec Mateusz

Natalia (Kinga Preis) znajduje na łące obrączkę z wygrawerowanymi imionami. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zaczyna podejrzewać, że należy ona do Anity i Macieja Tolaków, którym wcześniej udzielał ślubu. Jedzie do ich domu.

Na miejscu gospodyni, Hanna Brodzka, informuje go, że policja zabrała Macieja nad rzekę. Okazuje się, że funkcjonariusze chcą, aby zidentyfikował on wyciągnięty z wody wrak. Mężczyzna potwierdza, że auto należy do jego żony. Nurkowie rozpoczynają poszukiwania ciała, a Nocul (Michał Piela) i jego współpracownicy zabezpieczają ślady motocykla w pobliżu miejsca zdarzenia.

Mateusz przekazuje Możejce (Piotr Polk) znalezioną obrączkę. W ramach śledztwa Karolina (Paulina Chapko) odkrywa, że zaginiona kobieta podjęła wszystkie oszczędności z konta. Wraz z Noculem jedzie do jej sklepu z galanterią skórzaną. Tam ich podejrzenia wzbudza sprzątaczka Iwona Piątek, która ma markową torebkę. Tymczasem Mateusz dowiaduje się od Macieja, że jego żona korzystała z pomocy psychoterapeuty, Andrzeja Piotrowskiego. Wkrótce proboszcz wpada na pewien trop.

OJCIEC MATEUSZ 9 - nowe odcinki wiosna 2013

Już w marcu 2013 nowe odcinki 9 sezonu Ojca Mateusza.

KONIEC SERIALI - OSTATNIE ODCINKI w LISTOPADZIE 2012, NOWE SEZONY WIOSNĄ 2013 >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: