SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola wstydzi się kochanki lesbijki, bo Klaudii chodzi tylko o seks

Na Wspólnej. Ola wstydzi się kochanki lesbijki, bo Klaudii chodzi tylko o seks

24.03.2016, godz. 09:40
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Przyszłość lesbijskiego romansu w "Na Wspólnej" staje pod znakiem zapytania! Sekretny związek Oli (Marta Wierzbicka) i Klaudii (Julia Trembecka) przechodzi pierwszy kryzys kiedy w 2253 odcinku "Na Wspólnej" między kochankami dochodzi do poważnej kłótni. Klaudia ma dosyć tego, że Ola wciaż ukrywa fakt, że są razem. Z kolei Zimińska zarzuca swojej dziewczynie, że zależy jej tylko na seksie.

"Na Wspólnej" odcinek 2253 - poniedziałek, 11.04.2016, w TVN o godz. 20.15

Kryzys w związku Oli i Klaudii z "Na Wspólnej" dopada parę lesbijek już na samym początku ich znajomości. Po pierwszej wspólnej nocy Ola czuje, że wreszcie jest naprawdę szczęśliwa, że Klaudia daje jej więcej niż wszyscy byli kochankowie razem wzięci. Ale wciąż nie ma odwagi powiedzieć swoim rodzicom i znajomym, że zmieniła orientację seksualną.

Patrz: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

Rola sekretnej kochanki przestaje jednak Klaudii odpowiadać. W 2253 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia ma do Oli pretensję o to, że ukrywa ich uczucie.

Kiedy zaczepia swoją dziewczynę przed uczelnią i chce ją wziąć za rękę, Olka odtrąca ten czuły gest. Zapewnia jednak, że nie ma problemu z ujawnieniem, że są parą. Z drugiej jednak strony Ola czuje, że jej życie wywraca się do góry nogami.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

Między kochankami dochodzi do poważnej kłótni. I choć Ola wyznaje, że nigdy wcześniej nie czuła pociągu do żadnej innej kobiety i nie sypia z nią tylko dla zabawy, to Klaudia jej nie wierzy. Kochanka Oli ma do niej żal, że zachowuje się tak, jakby się jej wstydziła.

To oskarżenie powoduje gwałtowną reakcję Zimińskiej, która zarzuca Brackiej, że interesuje ją wyłącznie seks. Nagle Klaudia wyznaje Oli miłość i zgadza się na wszystko, byle tylko były razem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: