SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale. Monika Mazur i jej ukochany Tomasz Chrapusta biorą ślub

Na sygnale. Monika Mazur i jej ukochany Tomasz Chrapusta biorą ślub

09.09.2016, godz. 10:10
Monika Mazur i jej narzeczony Tomasz Chrapusta
Monika Mazur i jej narzeczony Tomasz Chrapusta foto: AKPA

Monika Mazur (25 l.), który w serialu "Na sygnale" gra ratowniczkę Martynę Kubicką, wychodzi za mąż! Przyszyłym mężem gwiazdy "Na sygnale" jest Tomasz Chrapusta (25 l.), aktor Teatru Powszechnego w Warszawie. Zaręczyny pary odbyły się latem, ale narzeczeni już rozpoczęli przygotowania do ślubu. Kiedy i gdzie ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty?

Monika Mazur z "Na sygnale" i Tomasz Chrapusta już niebawem wypowiedzą słowa małżeńskiej przysięgi. Uwielbiana przez widzów Martyna Kubicka w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" pochwaliła się, że przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, z którym od kilku lat tworzy szczęśliwy związek.

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Zaręczyny Martyny i Piotra

- Mój chłopak oświadczył mi się tego lata, było niezwykle romantycznie, dostałam pierścionek moich marzeń i oczywiście powiedziałam "tak" - powiedziała wzruszona gwiazda "Na sygnale". Przygotowania do ślubu Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty już ruszyły, a to oznacza, że uroczystość odbędzie się już wkrótce.

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim


Jak udało się ustalić tygodnikowi "Świat i ludzie" pierwsze rozmowy i plany mają już za sobą. Ich rodzice bardzo się cieszą z powodu zaręczyn i ślubu. Monika Mazur i Tomasz Chrapusta w życiu prywatnym są nierozłączni od kilku lat. Poznali się podczas studiów na PWST w Krakowie. Razem przeprowadzili się z Krakowa do stolicy, ale ich drogi zawodowe się rozeszły gdy Monika Mazur zaczęła grać w "Na sygnale". Ukochany serialowej Martyny wybrał teatr.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: