Monika Mazur przeszła z Na sygnale do Na Wspólnej. Cwana Ana będzie kochanką Jana, chłopaka Weroniki! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/ player.pl Monika Mazur przeszła z Na sygnale do Na Wspólnej. Cwana Ana będzie kochanką Jana, chłopaka Weroniki! - ZDJĘCIA

Na sygnale

Monika Mazur przeszła z Na sygnale do Na Wspólnej. Wiemy już kim będzie cwana Ana - ZDJĘCIA

2022-07-24 8:20

Monika Mazur dopiero co pożegnała "Na sygnale", a już widzowie zobaczą ją w nowym serialu, tym razem w "Na Wspólnej". Dokładnie trzy miesiące temu gwiazda "Na sygnale" ogłosiła, że dołączyła do obsady serialu TVN. Od 3462 odcinka "Na Wspólnej" pojawi się Ana, przebiegła i cwana kochanka Jana (Piotr Czarniecki), fotografa, z którym romansuje Weronika Roztocka (Renata Dancewicz). Początkowo Ana będzie dręczyć Jana telefonami zaraz po jego powrocie z Kanady. Ale niedługo pojawi się też na żywo. Czy to oznacza, że Monika Mazur odejdzie z "Na sygnale" na zawsze? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA!

Czy Monika Mazur odejdzie z "Na sygnale" do serialu "Na Wspólnej"?

Monika Mazur sławę zdobyła jako Martyna z "Na sygnale", ale teraz widzowie zobaczą już w zupełnie innej roli! Tym samym aktorka odsłoni drugą twarz, pokaże jakim czarnym charakterem potrafi być w serialu "Na Wspólnej". Na profilu na Instagramie już w kwietniu Monika Mazur ujawniał, że dołączyła do obsady produkcji, która pozwoli jej nieco odciąć się od ratowniczki Martyny z ekranowej Leśnej Góry. Zdradziła wtedy tylko tyle, że jej bohaterka będzie miała na imię Ana. Nie wspomniała, że chodzi o "Na Wspólnej".

"Jedni wierzą w siłę przyciągania, inni twierdzą, że wystarczy odpuścić i wtedy dzieją się rzeczy niezwykle.U mnie działa to naprzemiennie. Czasem wystarczy, ze o czymś pomyślę i to się dzieje, a czasem dopiero, gdy odpuszczę, zapomnę, dostaję to czego pragnęłam. Ten rok to zdecydowanie pod względem zawodowym seria pozytywnych zaskoczeń. Wczoraj rozpoczęłam przygodę na planie pewnego serialu. Jedyne co mogę narazie zdradzić to to, że nie będzie to postać lubiana przez widzów ?. Oj nie ???. Za to my polubiłyśmy się z Aną bardzo ?" - napisała do fanów Monika Mazur.

A kilka dni temu pożegnała się z planem "Na sygnale". Odeszła na zawsze"? Na szczęście nie, ale miała ostatni dzień zdjęciowy przed długą przerwą wakacyjną. 

Nie przegap: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Co będzie z Martyną w "Na sygnale" po wakacjach 2022?

Przy pożegnaniu z "Na sygnale" Monika Mazur zapowiedziała, że w życiu Martyny sporo się wydarzy w nowym sezonie po wakacjach. Zarówno ją, jak i jej męża Piotra (Dariusz Wieteska) oraz przyjaciół z Leśnej Góry czekają zdarzenia, których zapewne nikt się nie spodziewa. Mazur ma za sobą trudne sceny w serialu.

"Ależ to była transza ??? Długa, intensywna, momentami ciężka, ale niezwykle satysfakcjonująca ?. Chapeau bas dla całej ekipy!Scenarzyści postawili przed Martyną, ale i przede mną sporo wyzwań! Efekty będziecie mogli oglądać już jesienią ?. Teraz pora na zasłużone wakacje! Choć w moim przypadku to wakacje od "Na sygnale", bo już we wtorek zaczynam zdjęcia na planie innego serialu ?. Szczegóły niebawem! Trzymajcie proszę kciuki!" - pożegnała się z fanami na Instagramie.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA jak Monika Mazur dołączy do "Na Wspólnej" po dzikim seksie Weroniki i Jana >>>

Na Wspólnej odc. 3462. Weronika (Renata Dancewicz), Jan Kłódkowski (Piotr Czarniecki)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3462. Weronika (Renata Dancewicz), Jan Kłódkowski (Piotr Czarniecki)

Sprawdź też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć. Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Kim będzie Ana w "Na Wspólnej", którą zagra Monika Mazur?

Monika Mazur jako Ana w "Na Wspólnej" pojawi się w 3462 odcinku, ale tylko na ekranie telefonu Jana Kłódkowskiego, kochanka Weroniki. Namiętny fotograf, z którym Weronika niedawno nawiązała gorący romans, wróci do Roztockiej z Kanady. Pracował na ważnym projektem i gdzie dostał kilka kuszących propozycji na kolejne sesje zdjęciowe.

Ale Jan w 3462 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie z Weroniką do końca szczery. Kochankowie spędzą upojne chwile z pracowni Jana. Znów połączy ich dziki seks, ale fotograf będzie miał sporo do ukrycia przed Roztocką. Zareaguje nerwowo kiedy zobaczy, że dzwoni do niego Ana. Nie odbierze połączenia i słowem nie wspomni Weronice o kobiecie, z którą także sypia. 

Kim będzie Ana w "Na Wspólnej"? Wszystko wyjaśni się już niebawem. Ale Monika Mazur już podkręca atmosferę wokół serialowej bohaterki. "Dla mnie cudowna przygoda, ale fani "Na Wspólnej", raczej mojej postaci nie polubią. Mimo wszystko serdecznie zapraszam Was do śledzenia wątku Any. Cwana z niej babka" - zapowiedziała na Instagramie.

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg
Najnowsze