Gwiazdy

Wakacje gwiazd "Na sygnale". Wypoczynek czy praca? Tak spędzają lato: Dariusz Wieteska, Justyna Sieniawska, Monika Mazur i pozostali aktorzy serialu

Serial "Na sygnale", który cieszy się dużą sympatią widzów, jest obecnie w trakcie wakacyjnej przerwy. Czy to oznacza, że jego gwiazdy mogą sobie pozwolić na wakacje? Sprawdziliśmy, jak spędzają lato aktorzy znani z produkcji TVP. Gdzie wypoczywają i jak spędzają czas?

Spis treści

  1. "Na sygnale" - wakacyjna przerwa 
  2. 10-lecie serialu "Na sygnale" 
  3. Jak spędzają wakacje gwiazdy "Na sygnale"? 

"Na sygnale" - wakacyjna przerwa 

Serial "Na sygnale" od lat cieszy się dużą sympatią widzów. Telenowela jest emitowana nieprzerwanie od 2014 roku na antenach TVP2 i TVP1. 

Fabuła "Na sygnale" przedstawia pracę ratowników medycznych, a kolejne zgłoszenia przeplatają się z wątkami z życia prywatnego uwielbianych przez Polaków bohaterów. 

Cieszący się niesłabnącą popularnością, wielokrotnie nagradzany serial o pracy ratowników medycznych. Załogi karetek pogotowia codziennie dostają wezwania do osób, których życie lub zdrowie jest zagrożone. W czasie swojej pracy muszą podejmować szybkie i trudne decyzje oraz zmagać się z nieoczekiwanymi okolicznościami. W sytuacjach awaryjnych mogą polegać wyłącznie na swoich umiejętnościach oraz oddanych przyjaciołach - brzmi opis serialu na TVP VOD.

Aktualnie serial ma wakacyjną przerwę, a na nowe odcinki trzeba będzie poczekać aż do jesieni. Nie jest to jednak żadna nowość. W wakacje widzowie nie zobaczą także innych popularnych telenoweli TVP, jak na przykład "Barwy szczęścia czy M jak miłość

Czytaj także: Grała Anię w "M jak miłość". Wyrosła na piękną 18-latkę

10-lecie serialu "Na sygnale" 

Po wakacjach na fanów serialu czeka nie lada gratka. W związku z tym, że pierwszy klaps padł na planie dokładnie 8 sierpnia 2013 roku, produkcja będzie obchodziła 10-lecie! 2 września zaplanowano jubileuszowy Zlot Fanów "Na Sygnale", który ma poprowadzić serialowa doktor Beata czyli Justyna Sieniawska. 

Jak spędzają wakacje gwiazdy "Na sygnale"? 

Czy aktorzy, którzy grają w serialu "Na sygnale" mają teraz wolne? Produkcja poinformowała w maju na Facebooku, że pomimo wakacyjnej przerwy, zdjęcia do serialu nadal trwają. Zakończyły się ona w pierwszych dnach lipca. To oznacza, że obsada ma teraz czas dla siebie! Jak się okazuje, część obsady korzysta z uroków lata. Na Instagramach poszczególnych gwiazd telenoweli pojawiły się zdjęcia z wakacyjnych wojaży. Jak spędzają wakacje Dariusz Wieteska, Justyna Sieniawska, Anna Wysocka i pozostali aktorzy serialu "Na sygnale"? Dowiesz się tego z poniższej galerii. 

Najnowsze

Materiał sponsorowany