Na sygnale

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Nakręciła ostatni odcinek i przez długi czas nie zagra Martyny. Zdradziła co się stanie - ZDJĘCIA

2023-07-08 21:33

Martyna z "Na sygnale", którą gra Monika Mazur, ma już za sobą pożegnanie z serialem. Dopiero co zakończył się ostatni sezon, w którym Martyna i jej mąż Piotr (Dariusz Wieteska) tyle przeszli, a już 32-letnia aktorka podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością, że rozstaje się z ekipą "Na sygnale". Właśnie Mazur pożegnała się z rolą Martyny Strzeleckiej i zapowiedziała, że w nowym sezonie po wakacjach 2023 w życiu jej bohaterki zajdą kolejne ważne zmiany. Co się stanie z Martyną? Czy pożegnała się z "Na sygnale" na dłużej?

Czy Martyna odejdzie z "Na sygnale" w kolejnym sezonie po wakacjach 2023?

Monika Mazur odchodzi z "Na sygnale"? Dopiero co w zakończonym sezonie ważyły się losy Martyny i Piotra w ekipie ratowników medycznych w Leśnej Górze. Po dniach pełnych stresu i kłótni Strzeleccy odetchnęli z ulgą. Komisja dyscyplinarna podjęła w końcu decyzję w sprawie Piotra i zgodziła się na powrót ratownika do pracy. Z naganą w aktach i karą finansową. Spora w tym zasługa Martyny, która padła ofiarą molestowania seksualnego przez Dobromira Lisickiego (Kamil Błoch), ale podstępem zmusiła zboczonego szantażystę, żeby wycofał wszystkie zarzuty przeciwko jej mężowi. Nagrała jego niemoralną propozycję spotkania i tym samym zmusiła Lisickiego do posłuszeństwa.

Choć "Na sygnale" zniknęło z telewizji na całe wakacje, to aktorzy kręcą nowe odcinki kolejnego sezonu, które będą emitowane od września. Niespodziewanie Monika Mazur ogłosiła na Instagramie, że pożegnała się z "Na sygnale" i w najbliższym czasie nie zagra uwielbianej przez widzów Martyny! Co się stało? Czy rozstanie z produkcją serialu było planowane? Jaki los czeka Martynę i Piotra?

Uwielbiana aktorka z "Na sygnale" wyjaśniła, że pożegnanie z ekipą było nieuniknione, bo produkcja właśnie rozpoczęła przerwę w zdjęciach.

"Tak bawiliśmy się na planie "Na sygnale" dokładnie tydzień temu 🚑. I właśnie wtedy padł ostatni klaps przed wakacyjną przerwą, a z racji tego, że sezon spektaklowy skończyłam dwa tygodnie wcześniej, oznacza to tylko jedno - rozpoczęłam prawie 2 miesiące wakacji ☀️☀️☀️. Czuję się trochę nieswojo - nie miałam tak długiego urlopu od 10 lat, jednak po tak intensywnym zawodowo roku absolutnie nie narzekam 😎. Nie martwcie się - wracamy na plan pod koniec sierpnia! 💪🏼" - napisała Mazur na swoim profilu na Instagramie.

Przy okazji serialowa Martyna z "Na sygnale" przypomniała, że jeszcze tego lata odbędzie się wielki zlot fanów serialu! Na oficjalnym profilu "Na sygnale" na Instagramie i Facebooku wkrótce pojawią się wszystkie szczegóły.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze