Na sygnale odc. 330. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Adam (Konrad Darocha)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 330. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Adam (Konrad Darocha)

Na sygnale, odcinek 330 - opis, streszczenie: Adam całuje Basię, ale żona go odtrąca

2021-10-08 15:57

"Na sygnale" odcinek 330 w TVP1 w piątek, 8.10.2021, o godz. 21.35. "Na sygnale" odcinek 330 - opis, streszczenie: Artur nie radzi sobie z organizacją własnego wesela. Widząc jego nieporadne działania, koledzy ze stacji postanawiają mu pomóc. Podczas dyżuru ekipa doktora Góry jedzie do nastolatki, która spadła z krowy.

Reakcja dziewczyny, nagły atak paniki, zaskakuje ratowników. Wychodzi na jaw, że zatruła się ona kolumbijskimi grzybami. Ofiar halucynogennej substancji może być więcej. Adam szuka sposobu, by na nowo zbliżyć się do Basi. Adam porzucił nie tylko Basię, ale też całą rodzinę… A ukochana straciła do niego zaufanie i wciąż pamięta o bólu, który jej sprawił. Czy małżeństwo Wszołków można jeszcze uratować?

Adam postanowi wyznać żonie, jak wiele dla niego znaczy – i na powitanie wręczy jej piękny bukiet. Gdy Wszołek zaproponuje randkę, uśmiech Basi jednak zniknie. I w końcu dziewczyna szczerze powie mężowi, że na „happy end” nie mają już szans - kompletnie go tym zaskakując. - Przecież dobrze nam idzie... Mamy fantastycznego syna…

- I zawsze będziemy go mieć. Ale poza tym niewiele nas łączy…

- Poza tym? To chyba wystarczy, nie?

- Nie mnie. Adam, to już nie to…

Najnowsze