Martyna odejdzie z Na sygnale?! Monika Mazur pochwaliła się kolejną rolą! To już nie tylko Na Wspólnej

i

Autor: Instagram Martyna odejdzie z Na sygnale?! Monika Mazur pochwaliła się kolejną rolą! To już nie tylko Na Wspólnej

Na sygnale

Martyna odejdzie z Na sygnale?! Monika Mazur pochwaliła się kolejną rolą! To już nie tylko Na Wspólnej

2022-07-29 13:45

To już koniec Martyny (Monika Mazur) w „Na sygnale”?! Ostatnio aktorka pożegnała się z uwielbianym serialem medycznym TVP i zrobiło się głośno o jej przejściu do konkurencyjnej stacji TVN, gdzie w „Na Wspólnej” wcieli się w postać Any, kochanki fotografa Jana (Piotr Czarniecki), który jest związany z Weroniką Roztocką (Renata Dancewicz). Jednak teraz Monika Mazur pochwaliła się na swoim Instagramie, że przyjęła kolejną ofertę, która sprawia jej wiele radości! Czy nowe projekty aktorki będą wiązały się z jej odejściem z „Na sygnale? Znamy odpowiedź!

Koniec Martyny w „Na sygnale”?!

Monika Mazur zdobyła serca widzów jako nieustraszona ratowniczka Martyna w „Na sygnale”, choć fani pokochali ja także w roli influencerki medycznej, która zdradzała smaczki z życia ratowników medycznych, mające bawić i uczyć. Martyna razem z ukochanym Piotrem Strzeleckim (Dariusz Wieteska) doczekali się córeczki Lidki (Lena Kabała), nazwanej na część zmarłej koleżanki z zespołu, ukochanej Artura Góry (Tomasz Piątkowski) i wiedli szczęśliwe życie, a teraz wszystko miałoby się skończyć? Ostatnio fanów uwielbianego medycznego serialu TVP zaniepokoił wpis, na którym Monika Mazur zdradziła, że nagrano już wszystkie odcinki z jej udziałem w „Na sygnale”, od których ogłosiła wakacje, gdyż zaczęła pracę na planie innego serialu i wcale nie chodzi tutaj tylko o „Na Wspólnej”, o którym głośno było już w kwietniu!

- Teraz pora na zasłużone wakacje! Choć w moim przypadku to wakacje od "Na sygnale", bo już we wtorek zaczynam zdjęcia na planie innego serialu ?. Szczegóły niebawem! Trzymajcie proszę kciuki! – zapowiedziała Monika Mazur.

Patrz też: Wielki sukces Poli z M jak miłość! Rodzice Hani Nowosielskiej pękają z dumy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nową rolę Martyny z "Na sygnale" >>>

Martyna z „Na sygnale” na planie nowego serialu!

Na początku Martyna z „Na sygnale” nie chciała zdradzać szczegółów nowej produkcji, jednak teraz uchyliła już rąbka tajemnicy i przyznała, że zadebiutuje w nowym serialu, w którym wcieli się w Jessici! To będzie zupełnie inna rola niż te, do których przyzwyczaiła nas Monika Mazur i to nie tylko z odmiennego charakteru, ale i charakterystycznego wyglądu, co stanowiło nie lada wyzwanie również dla samej aktorki!

- Kolejny projekt. ??? Poznajcie Jessicę. ? Daleko nam do siebie, oj daleko ?, ale to właśnie sprawia, że wcielanie się w nią to dla mnie wielka frajda i ogromne wyzwanie! Na ekranie pojawimy się jesienią ?, a więcej szczegółów zdradzę jak tylko dostanę zielone światło! – zdradza Monika Mazur.

Czy przyjęcie posady w innym serialu będzie równoznaczne z odejściem Martyny z „Na sygnale”? Wszystkich fanów serialu medycznego TVP uspokajamy! Martyna nie odjedzie z „Na sygnale” ani w perspektywie przejścia do innego serialu ani w przypadku przyjęcia roli w konkurencyjnym „Na Wspólnej”, o czym poinformowała również sama aktorka!

- Ależ to była transza ???. Długa, intensywna, momentami ciężka, ale niezwykle satysfakcjonująca ?. Chapeau bas dla całej ekipy! Scenarzyści postawili przed Martyną, ale i przede mną sporo wyzwań! Efekty będziecie mogli oglądać już jesienią ? – uspokoiła widzów „Na sygnale”.

Zobacz także: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

W kogo wcieli się Martyna z „Na sygnale” w „Na Wspólnej”?

Monika Mazur ma już za sobą debiut w „Na Wspólnej”! Aktorka pojawiła się w 3462 odcinku jako Ana, ale póki co tylko na wyświetlaczu telefonu Jana, nowego kochanka Weroniki. Oczywiście, mężczyzna nie odebrał od niej telefonu ani nie przyznał się Roztockiej, że sypia także i z Aną! Jednak już wiadomo, że wątek nowej kochanki Jana będzie kontynuowany, a Monika Mazur jeszcze nieraz pojawi się w „Na Wspólnej” i da się poznać jako cwana babka!

- "Dla mnie cudowna przygoda, ale fani "Na Wspólnej", raczej mojej postaci nie polubią. Mimo wszystko serdecznie zapraszam Was do śledzenia wątku Any. Cwana z niej babka" – skwitowała Monika Mazur.  

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. Śmierć Wiktora?! Patrycja zdradza wstrząsające szczegóły z planu - ZDJĘCIA

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną
Najnowsze