Na sygnale

Na sygnale znika z TVP1! Zaskakująca decyzja w sprawie emisji po Nowym Roku

2022-12-21 13:48

W nowym roku widzowie „Na sygnale” nie zobaczą uwielbianego serialu o losach ratowników medycznych z Leśnej Góry na antenie Jedynki. Decyzją nowego prezesa TVP Mateusza Matyszkowicza hitowa produkcja nie będzie już emitowana w TVP1, gdzie przeniosła się jesienią 2021 roku, z uwagi na znaczące spadki oglądalności. W styczniu 2023 roku „Na sygnale” wróci na antenę, ale już zupełnie innej stacji, a nowe odcinki będą pokazywane częściej niż 2 razy w tygodniu! Koniecznie poznajcie szczegóły, co będzie dalej z „Na sygnale” i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Dlaczego „Na sygnale” zostaje przeniesione z TVP1 do TVP2 od stycznia 2023 roku?  

„Na sygnale” to jeden z najchętniej oglądanych seriali medycznych w produkcji TVP, który widzowie doskonale kojarzyli z telewizyjną Dwójką i szpitalem w Leśnej Górze. Dlatego wielu fanów zaskoczyła niespodziewana decyzja ówczesnego prezesa TVP Jacka Kurskiego o przeniesieniu ich uwielbianej produkcji z TVP2 do TVP1 i nadawaniu jej o zupełnie innej porze – w czwartki o godzinie 21.00 i piątki o 21.25. Szczególnie, że mimo zmian emisji jeszcze w Dwójce – najpierw na późniejszą godzinę w środy, a później na czwartek, serial cieszył się sporym zainteresowaniem – 1,2 mln, czego po przenosinach do Jedynki nie można było powiedzieć. Jak podaje swiatseriali.interia.pl „Na sygnale” na antenie TVP1 śledziło o ćwierć miliona mniej widzów, w związku z czym nowy prezes zdecydował się na radykalne kroki!

Nowy prezes TVP Mateusz Matyszkowicz zadecydował, że od stycznia 2023 roku „Na sygnale” wróci na antenę Dwójki i pojawi się już nie 2, a 3 razy w tygodniu! Ostatni odcinek uwielbianego serialu medycznego na antenie Jedynki pojawi się w piątek 30 grudnia o 21.25, z kolei następne wrócą na antenę Dwójki już 2 stycznia 2023 roku o 21.55! Premierowe odcinki „Na sygnale” będą emitowane 3 razy w tygodniu – od poniedziałku do środy o 21.55, a więc tuż po emisji innych hitowych produkcji TVP jak „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”, z którym widzowie bardzo dobrze kojarzą właśnie „Na sygnale”, gdzie naprawdę sporo będzie się działo!

Co wydarzy się w nowych odcinkach „Na sygnale”?

W 405 odcinku „Na sygnale” pierwszym po powrocie do TVP2 i Nowym Roku Artur (Tomasz Piatkowski) dowie się, że jego żona Justyna (Justyna Sieniawska) i matka (Krystyna Tkacz) postanowiły połączyć siły i wspólnie pokierować jego karierą muzyczną. Góra wpadnie w szał, gdy dowie się o komitywie żony i teściowej i aż odechce mu się grać. Z kolei w kolejnych odcinkach „Na sygnale” Kuba (Wojciech Zygmunt) i Piotrek (Dariusz Wieteska) wezmą udział w Zawodach Medycyny Pola Walki, ale poniosą klęskę, Martyna (Monika Mazur-Chrapusta) znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie, a Nowy (Kamil Wodka) umówi się na randkę z Leną (Anna Kuc), ale o jej względy dziewczyny będzie musiał rywalizować z Kubą (Wojciech Zygmunt)!

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany