Na sygnale odc. 332. Beata (Justyna Sieniawska)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 332. Beata (Justyna Sieniawska)

Na sygnale, odcinek 332 - opis, streszczenie: Artur Góra znika po wieczorze kawalerskim! Wystawia Beatą na drugim ślubie - ZWIASTUN

2021-10-15 15:50

"Na sygnale" odcinek 332 w TVP1 w piątek, 15.10.2021, o godz. 21.35. "Na sygnale" odcinek 332 - opis, streszczenie:Piotr i Nowy, po wieczorze kawalerskim Góry, budzą się w obcym mieszkaniu. Należy ono do nieznanej im Niny, a do drzwi dobija się jej wściekły kochanek. Niestety, to dopiero początek kłopotów ratowników. Nagle Nina przestaje bowiem oddychać. Piotr i Nowy dzwonią po karetkę. Na miejsce przybywają Wiktor z Martyną oraz Britney. Jakiś czas później dowiadują się, że po Arturze nie ma śladu.

Beata szykuje się na najpiękniejszy dzień życia - drugi ślub z Arturem. A koledzy Góry przeżywają dramat, bo Artura zgubili podczas wieczoru kawalerskiego, na który Piotr namówił lekarza tuż przed ślubem. O poranku jako pierwszy przytomność odzyska Strzelecki - półnagi, w mieszkaniu, którego nigdy wcześniej nie widział na oczy. Nie będzie pamiętał co się działo wieczorem ani w nocy. Przestraszony Piotr zauważy od razu Nowego, ale po Arturze nie będzie śladu. Przyjaciele ruszą w miasto, by odnaleźć pana młodego. A coraz bardziej załamana Beata będzie na niego czekała w kościele. Pewna, że Góra wystawił ją drugi raz!

Na sygnale odc. 332. Nowy (Kamil Wodka), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 332. Nowy (Kamil Wodka), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze