Na sygnale

Wiemy, kiedy Na sygnale wróci do TVP2! Spora niespodzianka dla widzów - ZDJĘCIA

2023-08-02 9:11

Kiedy "Na sygnale" wróci na antenę TVP po przerwie wakacyjnej? Dla wszystkich fanów medycznego serialu mamy dobre wieści, gdyż na 461 odcinek wcale nie będą musieli na to długo czekać! A co więcej, to nie jedyna niespodzianka, która będzie czekała na nich w nowym sezonie po wakacjach! Szczególnie, że widzowie "Na sygnale" zostali najmocniej pokrzywdzeni przez nagłe zmiany w letniej ramówce Telewizji Polskiej, gdyż ich serial skończył się jeszcze wcześniej niż siostrzane produkcje - "Barwy szczęścia", "M jak miłość" czy nawet "Na dobre i na złe"! Zatem, kiedy znów pojawi się w telewizji i co będzie czekać na widzów? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Kiedy oglądać 461 odcinek "Na sygnale" w TVP2? Padła konkretna data i nie tylko!

Kiedy TVP rozpocznie nadawanie nowego sezonu "Na sygnale" po wakacjach? Dla wszystkich fanów medycznego serialu mamy bardzo dobre wieści, gdyż nastąpi to szybciej niż się spodziewali! Tym bardziej, że to oni zostali najbardziej dotknięci przez nagłe zmiany w letniej ramówce Telewizji Polskiej, przez co pożegnali się ze swoją ulubioną produkcją jeszcze wcześniej niż fani "Barw szczęścia", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". A to dlatego, że ostatni 460 odcinek "Na sygnale" przed przerwą wakacyjną został wyemitowany 19.05.2023 roku o stałej porze, podczas gdy siostrzane produkcje TVP zakończyły swoje emisje w następnym tygodniu. A to i tak nastąpiło szybciej niż było zaplanowane, gdyż seriale miały skończyć się w ostatnim tygodniu na przełomie maja i czerwca. Tyle, że premierowe odcinki "Na sygnale" zakończyły się jeszcze wcześniej, a następnie fani zobaczyli jedynie powtórki! Za to teraz będzie czekała na nich miła niespodzianka i wcale nie chodzi tu tylko o emisję!

Jak podają wirtualnemedia.pl "Na sygnale" wróci na antenę TVP2 już 28.07.2023 roku, a zatem jeszcze w ostatnim tygodniu wakacji! To wtedy Telewizja Polska wystartuje ze swoją jesienną ramówką, w czasie której powrócą uwielbiane seriale, w tym oczywiście "Na sygnale" z najdłużej wyczekiwanym 461 odcinkiem. Produkcja będzie niezmiennie emitowana trzy razy w tygodniu, od poniedziałku do środy, ale zmieni się jednak jej pora emisji z 21.55 na 22.00! A wcześniej widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki "Barw szczęścia", a także od poniedziałku do wtorku "M jak miłość" wraz z kulisami, zaś w środy "Na dobre i na złe" i jego kulisy. Ale szybszy czas emisji to nie wszystko, gdyż na widzów będzie czekało coś jeszcze!

W nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach widzowie zobaczą nową czołówkę serialu, nad którą aktorzy pracowali w trakcie przerwy! Nic dziwnego, w końcu nadeszła najwyższa pora na zmianę, gdyż w obecnej brakuje kilka postaci, które dołączyły do medycznego serialu nieco później. Mowa tu oczywiście o Basi (Anna Wysocka), Beacie (Justyna Sieniawska), Soni (Natalia Rewieńska), Beniu (Hubert Jarczak), Britney (Paulina Zwierz), Zdzisławie (Jarosław Gruda) czy Alku (Adam Turczyk). A poza tym, 2.09.2023 roku odbędzie się III zlot fanów serialu, połączony ze świętowaniem jego 10-lecia! Zatem niespodzianek dla fanów "Na sygnale" nie zabraknie, a dla najbardziej niecierpliwych zdradzamy, że trzy pierwsze premierowe odcinki, które miały mieć swoją emisję jeszcze przed wakacjami, pojawiły się już normalnie na platformie vod.tvp.pl, ale za dostęp do nich trzeba zapłacić!

- A w nowym sezonie wracamy do Was z nową czołówką oraz zaplanowanym na 2 września zlotem fanów, który połączony będzie ze świętowaniem 10-lecia serialu. Będzie się działo 💪💪💪 - zapowiadała produkcja w swoich mediach społecznościowych.

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg
Najnowsze

Materiał sponsorowany