SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Brutalna pasja Falkowicza. Lekarz z Leśnej Góry bokserem

Na dobre i na złe. Brutalna pasja Falkowicza. Lekarz z Leśnej Góry bokserem

23.06.2016, godz. 10:48
Na dobre i na złe odcinek 639. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odcinek 639. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Michał Żebrowski jako profesor Falkowicz z "Na dobre i na złe" z brutalnością ma niewiele wspólnego. Spokojny, zrównoważony, zawsze nienagannie ubrany. W zasadzie oprócz oprócz pracy lekarz z Leśnej Góry nie ma żadnego hobby. Relaksuje się tylko grają na pianinie lub dziergając na drutach. Co innego Michał Żebrowski, który prywatnie, by być w świetnej formie od lat trenuje boks. Skąd u aktora z "Na dobre i na złe" takie zamiłowanie tym brutalnym sportem?

Falkowicz z "Na dobre i na złe" na ringu bokserskim? Być może niedługo widzowie zobaczą takie sceny w serialu, choć na razie nie zanosi się na to, by profesor z Leśnej Góry miał zostać bokserem. Dlaczego? Bo to sport, w którym nietrudno o kontuzje dłoni i inne urazy. A tak znakomity lekarz jak Falkowicz nie może się celowo narażać swojej kariery.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Michał Żebrowski to co innego. Prywatnie aktor z "Na dobre i na złe" oprócz pracy na planie serialu oraz w swoim Teatrze 6. Piętro uwielbia spędzać czas na treningach bokserskich. Ten brutalny sport pomaga mu dbać o formę i wyładować emocje po ciężkim dniu. Dlaczego Michał Żebrowski wybrał właśnie boks? O tym opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Kurier TV".

- To sport indywidualistów. Niezwykle sprawiedliwy – jeśli popełniasz błąd, dostajesz za to wymierną karę w postaci uderzenia w twarz. Przy tym boks nie polega jedynie na zadawaniu ciosów – żeby wytrzymać choćby dwie rundy, trzeba trenować dobry rok... Ja chodzę na salę i przede wszystkim ćwiczę. Sama walka w ringu to skromna część moich treningów bokserskich - powiedział gwiazdor "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Tymczasem Falkowiczowi pozostaje tylko relaksująca gra na pianinie i robienie na drutach. Robótki ręczne pomagają chirurgowi z Leśnej Góry ćwiczyć zręczność i sprawność, czyli umiejętności, bez których na sali operacyjnej nie byłby takim mistrzem. Chociaż kto wie - może scenarzyści "Na dobre i na złe" kiedyś wykorzystają bokserski talent Michała Żebrowskiego do roli Falkowicza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: