SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Witold Pyrkosz w świetnej formie w ogrodzie Mostowiaków w Grabinie

M jak miłość. Witold Pyrkosz w świetnej formie w ogrodzie Mostowiaków w Grabinie

03.07.2016, godz. 09:16
M jak miłość po wakacjach 2016, Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość po wakacjach 2016, Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzina Mostowiaków w komplecie na planie "M jak miłość"! Mimo wakacyjnej przerwy, aktorzy cały czas pracują nad nowymi odcinkami, które zobaczymy jesienią 2016. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski) i Natalka (Marcjanna Lelek) pochwalili się zdjęciami zza kulis "M jak miłość". Od razu widać, że senior rodu Mostowiaków jest w świetnej formie! Mimo skończonych 89 lat Witold Pyrkosz nadal ma dość siły, by grać w serialu.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mimo wakacji i upałów aktorzy z "M jak miłość" pojawili się na planie w pełnym składzie na czele z Lucjanem, o którego zaczynają martwić się widzowie.

Patrz: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

Plotki głosiły, że Witold Pyrkosz jest już bardzo słaby, nie ma siły pracować i z trudem się porusza. Wbrew pogłoskom 89-letni aktor jednak pojawił się w serialowej Grabinie i jak widzicie, jest w świetnej formie! Jeśli ktoś sądził, że Lucjan zniknie z "M jak miłość" w nowym sezonie, to był w błędzie.

- To bzdury! Wszystkie złe informacje, które pojawiają się na temat "M jak miłość" i mnie, są nieprawdziwe. Chyba słyszy pan, że rozmawia z młodym człowiekiem? Nigdy nie odejdę z serialu! Czuje się fantastycznie i jeszcze długo będę grał - zapewniał całkiem niedawno Witold Pyrkosz w rozmowie z "Super Expressem". 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku w ramionach nowego kochanka

Poza serialowym Lucjanem na planie jest też jego żona Barbara, syn Marek i wnuczka Natalka. Wszystko jest na swoim miejscu! Żadnego z członków rodziny Mostowiaków nie zabraknie w premierowych odcinkach. Nowe ujęcia z rodzinnego ogrodu w Grabinie zobaczymy w "M jak miłość" już jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: