SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Lipowska o nowej miłości po śmierci męża

M jak miłość. Teresa Lipowska o nowej miłości po śmierci męża

23.06.2016, godz. 09:35
M jak miłość odcinek 1169. Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1169. Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Teresa Lipowska (79 l.), gwiazda serialu "M jak miłość", za każdym razem gdy wspomina męża, aktora Tomasza Zaliwskiego (+77 l.) podkreśla jak bardzo go kochała i jak bardzo przeżyła jego śmierć. W tym roku mija dziesięć lat od dnia, w którym mąż Teresy Lipowskiej zmarł na raka. Mimo upływu czasu serialowa Barbara Mostowiak z "M jak miłość" nawet nie myśli o tym, by się jeszcze raz zakochać i ułożyć sobie z kimś życie od nowa. Nowa miłość w przypadku Teresy Lipowskiej nie wchodzi w grę.

Teresa Lipowska i jej drugi mąż Tomasz Zaliwski przez 44 lata tworzyli zgodne, kochające się małżeństwo. Ich szczęście przerwała nagła choroba aktora, u którego lekarze wykryli złośliwy nowotwór. Ostatnie trzy lata życia Tomasza Zaliwskiego to była ich wspólna walka z rakiem. Gwiazda "M jak miłość" wiele razy mówiła o tym jak bardzo przeżyła śmierć ukochanego. Cały czas za nim tęskni i wraca wspomnieniami do chwil, które spędzili razem.

Patrz: M jak miłość. Teresa Lipowska o odejściu z M jak miłość. Barbara i Lucjan znikną z serialu? - WIDEO

W tym roku mija 10 lat od śmierci Tomasza Zaliwskiego. Dla Teresy Lipowskiej to ważna rocznica. Dopiero teraz jest bowiem w stanie wyjechać sama nad jeziora augustowskie, gdzie spędziła z ukochanym wiele wspólnych wakacji. W szczerej rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie" aktorka z "M jak miłość" opowiedziała też o tym jak pomimo upływu lat radzi sobie z samotnością. Wbrew pozorom Teresa Lipowska nie czuje się osamotniona. Oczywiście nikt nie wypełni jej pustki po zmarłym mężu, ale otacza ją grono bliskich osób.

- Mam przecież syna, synową, dwoje wnuków i mnóstwo przyjaciół, zresztą wielu młodych. W Dniu Matki zadzwoniło do mnie 6 osób z życzeniami dla "mamci", w tym prawie mój syn Kacper Kuszewski. Męża mam zaś zawsze w sercu. On jest ze mną stale. Wiele rzeczy mnie nauczył dlatego łatwiej mi być wdową - przyznała serialowa Barbara z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

I właśnie dlatego Teresa Lipowska nie wyobraża sobie, żeby jakiś inny mężczyzna mógł jej zastąpić męża, by mogła ułożyć sobie życie na nowo i znów się zakochać. - Na kawę, do kina, do teatru, owszem, mogę pójść z przyjacielem - wyznała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: