SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Plejada gwiazd u boku czworonożnego detektywa

Komisarz Alex 8 sezon. Plejada gwiazd u boku czworonożnego detektywa

29.10.2016, godz. 18:00
Komisarz Alex odcinek 100
Komisarz Alex odcinek 100 foto:

W dzisiejszym odcinku popularnego serialu TVP1 pt. „Komisarz Alex” u boku czworonożnego detektywa zobaczymy plejadę gwiazd znanych z kultowych polskich seriali. W gościnnych epizodach wystąpią m.in. Ewa Szykulska, czyli Lala Koniecpolska z „Kariery Nikodema Dyzmy” oraz Helena Norowicz i Wojciech Duryasz, czyli Greta i porucznik Stolp ze „Stawki większej niż życie”.

"Komisarz Alex" 8 sezon odcinek 99 (odc. 8) - sobota, 22.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 9. odcinku 8. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 29 października o godzinie 20.25 w TVP1) Alex i jego przyjaciele z łódzkiej komendy zajmować się będą sprawą tajemniczego zgonu w Domu Seniora „Złoty Liść”. Znalezienie odpowiedzi na pytanie, komu mogło zależeć na śmierci jednego z pensjonariuszy, okaże się bardzo trudne, ale Michał (Antoni Pawlicki), Ewa (Agnieszka Więdłocha) i Marta (Beata Fido) jak zwykle staną na wysokości zadania i bezbłędnie rozwiążą zagadkę.

Zobacz: Komisarz Alex 8 sezon. Orlicz uratuje Ilonę przed jej byłym partnerem?

Kiedy Wacław Smyk (Jerzy Łapiński) – bardzo złośliwy i przez to przez wszystkich nielubiany - zostanie wypchnięty z balkonu, okaże się, że właściwie każdy z mieszkańców „Złotego Liścia” miał powód, by odebrać mu życie. Dwie starsze kobiety – Pola (Ewa Szykulska) i Zawiejska (Helena Norowicz) – knuły nawet przeciwko niemu i, by dać mu nauczkę, myślały o zabiciu jego ukochanej papugi! Podejrzenie o zamordowanie mężczyzny padnie jednak na jego syna Mariusza (Przemysław Redkowski), który stracił przez hazard przepisane mu przez ojca gospodarstwo i nie miał pieniędzy, by opłacać dalszy pobyt ojca w domu opieki.

Tymczasem do dokonania zbrodni nieoczekiwanie przyzna się kolega Smyka, Sztajner (Wojciech Duryasz), również mieszkający w ośrodku dla seniorów. Ewa szybko udowodni, że pensjonariusz nie mógł zabić przyjaciela, a biorąc na siebie winę, chciał po prostu odwrócić podejrzenie od kogoś innego. W trakcie śledztwa wyjdzie na jaw, że synowa Wacława została kiedyś zgwałcona przez teścia, ale nikomu o tym nie powiedziała, bo bardzo jej zależało, by ułożyć sobie życie u boku Mariusza i by Smyk przekazał synowi swe gospodarstwo. Mąż wpadł jednak w szpony hazardu, zacząć pić i znęcać się nad nią.

Przeczytaj: Komisarz Alex 8 sezon. Beata Fido, gwiazda filmu Smoleńsk, nową policjantką w Komisarzu Aleksie - ZDJĘCIA

Czy to Lena (Karolina Adamczyk) zabiła Smyka, by zemścić się na nim za gwałt, a – kierując podejrzenie na jego syna – pozbyć się także ze swego życia Mariusza? Jaką tym razem rolę w schwytaniu zabójcy odegra Alex? Odpowiedzi na te pytania poznamy w sobotę 29 października o godz. 20.25, kiedy TVP1 wyemituje 9. odcinek 8. serii „Komisarza Aleksa” zatytułowany "Jego ostatnia niedziela".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: