SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka. Joanna Moro nie będzie już Blondynką! Zastąpi ją Natalia Rybicka

Blondynka. Joanna Moro nie będzie już Blondynką! Zastąpi ją Natalia Rybicka

06.05.2016, godz. 02:00
Moro wylatuje z TVP
foto:

To koniec! Joanna Moro (32 l.) kończy przygodę z TVP. Jak dowiedział się "Super Express", aktorka straciła rolę w serialu "Blondynka". W nowym 5 sezonie "Blondynki" Zastąpi ją Natalia Rybicka (30 l.), która w castingu pokonała Małgorzatę Sochę (36 l.) i Barbarę Kurdej-Szatan (31 l.). Dlaczego Asia wyleciała z pracy? Do końca nie wiadomo, ale jak "nie wiadomo", to znaczy, że poszło o pieniądze.

Wielka przygoda Joanny Moro z Telewizją Polską zaczęła się od serialu opowiadającego o losach Anny German. Widzowie od razu pokochali zarówno produkcję, jak i aktorkę. Na fali popularności zdecydowano, że Joanna Moro zastąpi Julię Pietruchę (27 l.) w innym serialu TVP - "Blondynka".

Przeczytaj: Blondynka 5 sezon. Scenarzyści piszą dalsze losy Sylwii Kubus

Od 3 sezonu "Blondynki" to właśnie ona wcielała się w postać sympatycznej pani weterynarz. Widzowie zaakceptowali tę zmianę, m.in. dzięki czemu wiosną tego roku TVP 1 była liderem rynku oglądalności z widownią na poziomie 3,29 miliona. Po dwóch sezonach z udziałem gwiazdy produkcja zdecydowała, że serial potrzebuje odświeżenia.

- Potwierdzam, że w najbliższym sezonie serialu "Blondynka" nie zobaczymy aktorki w roli Sylwii Kubus - powiedziała nam agentka Joanny Moro.

- Trwają ustalenia na temat obsady - usłyszeliśmy jedynie od producenta "Blondynki".

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że za zwolnieniem gwiazdy stoją jej prywatne poglądy oraz oszczędności.

- Joanna kojarzona jest z tego, że wspiera Rosję i rosyjską kulturę. Twórcy ze Wschodu mamią ją wielkimi pieniędzmi, co i raz proponując intratne role w swoich programach. Nie wszystkim się to spodobało. Dodatkowo telewizja szuka oszczędności. Natalia Rybicka na pewno nie może liczyć na gwiazdorską stawkę, jaką miała Moro - powiedziała nam osoba z otoczenia serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: