Wojenne dziewczyny 3 sezon, odcinek 32 - opis, streszczenie: Ewka nakryta na przeszukaniu

2019-10-13 15:27
Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 32 streszczenie
Autor: Materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 32 streszczenie

"Wojenne dziewczyny" 3 sezon odcinek 32 w niedzielę 13.10.2019, o godz. 20.15 w TVP1. Dr Janowski przekazuje Rosenbaunowi z getta 511 szczepionek. Andrzej dostaje od niego listę osób, które mają być zaszczepione i dowiaduje się o masowych zgonach spowodowanych głodem.

Przed kawiarnią Wolfgang wręcza Aloszy paszport z nowym zdjęciem i nazwiskiem. W zamian żąda wystawienia Brodzkiego. W laboratorium Hans prezentuje przed niemieckimi oficjelami prototyp przetwornika obrazu. Leon krytykuje projekt, uważając, że tak skonstruowana bomba byłaby zbyt duża. Leon nakrywa Ewkę na przetrząsaniu biurka w jego apartamencie. Dzieli się z dziewczyną informacją, że tworzoną przez nich broń mają przejąć polscy konspiratorzy. Prosi też, by dała dowództwu szyfr o Szczęsnym. Alosza w kawiarni zastawia pułapkę na Kamila.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze