Wojenne dziewczyny 5 sezon odc. 55. Ewka (Vanessa Aleksander), Marysia (Aleksandra Pisula)

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny 5 sezon odc. 55. Ewka (Vanessa Aleksander), Marysia (Aleksandra Pisula)

Wojenne dziewczyny

Wojenne dziewczyny 5, odcinek 55 streszczenie: Marysia po śmierci Andrzeja wyjedzie do klasztoru - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-18 13:08

"Wojenne dziewczyny" 5 sezon odcinek 55 (odcinek 3) w niedzielę, 18.09.2022, o godz. 20.15 w TVP1. "Wojenne dziewczyny" odcinek 55 streszczenie 3 odcinka nowego 5 sezonu -Marysia (Aleksandra Pisula) czuje się winna śmierci Andrzeja (Sebastian Jasnoch). Jest zdruzgotana i dochodzi do wniosku, że już dłużej nie może działać w organizacji. Ewa (Vanessa Aleksander), po uzyskaniu zgody dowództwa, namawia koleżankę na wyjazd do siostry do klasztoru. Liczy, że tam dojdzie do siebie . Zobacz ZWIASTUN 55 odcinka "Wojennych dziewczyn" i ZDJĘCIA z 3 odcinka 5 sezonu.

Dawna miłość Nitki w 55 odcinku "Wojennych dziewczyn" przyjedzie do Złoczewic

Tymczasem sytuacja Chaima i jego rodziny w Złoczewicach staje się coraz trudniejsza. Leśniczy, który jest folksdojczem, podejrzewa, że Węgierscy działają na szkodę Rzeszy. Na dodatek w majątku pojawia się dawna miłość Nitki (Maja Szopa). Jerzy Odrowąż (Maurycy Popiel) tym razem zdaje się bardziej zainteresowany jej matką (Renata Dancewicz). Próbuje też namówić panią domu na wspólne interesy.

Nie przegap: Maurycy Popiel z M jak miłość przeszedł do Wojennych dziewczyn. Zagra byłego ukochanego Nitki, przebiegłego Jerzego Odrowąża - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Co połączy Witka z Magdą w 55 odcinku "Wojennych dziewczyn"?

Po niefortunnym skoku Magda (Karolina Rzepa) powoli wraca do zdrowia w kryjówce partyzantów. Cichociemna nawiązuje nić przyjaźni z Witkiem Szczęsnym (Michał Czernecki). Prosi nawet byłego ukochanego Ewki o rękę.

Najnowsze