Rodzinka.pl 16 sezon. Magda zostawi córkę Tomkowi! Wojna u Boskich o małą Majeczkę

2020-02-27 7:51 Ag
Rodzinka.pl 16 sezon. Magda zostawi córkę Tomkowi! Wojna u Boskich o małą Majeczkę
Autor: TVP Rodzinka.pl 16 sezon. Magda zostawi córkę Tomkowi! Wojna u Boskich o małą Majeczkę

Ostatni 16 sezon serialu "Rodzinka.pl" zacznie się od rewolucji u Boskich i rodzinnym konflikcie o dziecko. Po symbolicznym ślubie Magda (Olga Kalicka) i Tomek (Maciej Musiał) ustalą nowy podział obowiązków w ich małżeństwie. Młoda mama będzie rozwijała swoją karierę, a opiekę nad córką Majeczką ((Klara Kamińska) zrzuci na Tomka. To nie spodoba się Natalii (Małgorzata Kożuchowska), która w 16 sezonie "Rodzinki.pl" wypowie otwartą wojnę synowej.

"Rodzinka.pl" 16 sezon nowe odcinki od niedzieli, 1.03.2020, o godz. 16.20 w TVP2

Życie Boskich z serialu "Rodzinka.pl" znów zdominuje temat dziecka! Ale po ślubie Magdy i Tomka, którzy najpierw pobrali się w tajemnicy przed rodzicami jeszcze przed narodzinami Majeczki, a dopiero potem złożyli małżeńską przysięgę na wyjątkowej ceremonii w salonie u Boskich już nic nie będzie takie samo.

W nowych odcinkach "Rodzinki.pl" wiosną 2020 wybuchnie kolejny konflikt Magdy i Natalii o sposób wychowania małej Mai. Synowa i teściowa rozpoczną otwartą wojnę, bo Boska nie będzie mogła znieść, że żona Tomka zrzuca na niego ciężar opieki nad dzieckiem.

Patrz też: Rodzinka.pl. Koniec serialu o Boskich! Małgorzata Kożuchowska płacze i komentuje decyzję TVP

Powód? W 16 serii "Rodzinki.pl" Magda postawi na zawodową karierę i razem z Tomkiem ustali, że to on będzie się opiekował Majeczką. I choć młodzi małżonkowie dojdą do porozumienia, to Natalii nie spodoba się, że jej wnuczka dorasta bez matki. Jak w tej trudnej sytuacji zachowa się Tomek? Stanie po stronie żony, ale narazi się matce.

Jakby tego było mało w 16 sezonie "Rodzinka.pl" także u Natalii i Ludwika (Tomasz Karolak) zacznie źle się dziać. Kryzys dopadnie małżeństwo Boskich do tego stopnia, że podzieli ich nawet kuchnia. Aż wreszcie za radą przyjaciółki Marii (Agata Kulesza) Natalia zdecyduje się na małżeńską terapię.

Sprawdź też: Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki

Rodzinka.pl 15 sezon. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: TVP Rodzinka.pl 15 sezon. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 15 sezon. Majeczka (Klara Kamińska)
Autor: TVP Rodzinka.pl 15 sezon. Majeczka (Klara Kamińska)
Najnowsze