Rodzinka.pl 15 sezon, odcinek 276: Tajny ślub Magdy i Tomka! Natalia pozna szokujące kulisy ślubu syna - ZWIASTUN

2019-11-17 18:58 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)

Ślub w serialu "Rodzinka.pl" w tajemnicy przed rodzicami! W 276 odcinku "Rodzinki.pl" wyjdzie na jaw, że Magda (Olga Kalicka) i Tomek (Maciej Musiał) są już po ślubie, pobrali się kilka miesięcy temu, jeszcze przed narodzinami ich córeczki Majeczki Klara Kamińska). Podczas rodzinnej kolacji w 276 odcinku "Rodzinki.pl" Magda ujawni Natalii (Małgorzata Kożuchowska) szokujące kulisy ślubu z Tomkiem. Boska będzie wstrząśnięta, że jej najstarszy syn się ożenił i i nic jej o tym nie powiedział. Zobaczcie zwiastun!

"Rodzinka.pl" 15 sezon odcinek 276 - niedziela, 17.11.2019, o godz. 16.25 w TVP2

Ślub Magdy i Tomka w serialu "Rodzinka.pl" odbył się w absolutnym sekrecie przed rodzicami. Ani Boscy, ani rodzice Magdy - Beata (Agnieszka Wosińska), Jan (Krzysztof Dracz) - nie mieli pojęcia, że ich dzieci są już małżeństwem. Prawda wyjdzie na jaw w 276 odcinku "Rodzinki.pl" w dość niespodziewanych okolicznościach.

Młodzi rodzice Majeczki zjawią się na kolacji u Natalii i Ludwika i jak zawsze podczas rodzinnego wieczoru dojdzie do spięcia między Boską, a ukochaną Tomka. Natalia obrazi się, że syn i jego partnerka nie chcą zostać dłużej, a do tego w 276 odcinku "Rodzinki.pl" Ludwik rzuci o jedną uwagę krytyczną wobec swojej żony za dużo.

Patrz też: Rodzinka.pl, odcinek 276: Natalia oskarży Magdę o znęcanie się nad Majeczką

Wreszcie Magda nie wytrzyma i postanowi oczyścić atmosferę - raz na zawsze rozmówić się z teściową. Tomek będzie bał się, że dojdzie do jeszcze większego konfliktu, ale w 276 odcinku "Rodzinki.pl" rozmowa obu kobiet będzie miała zaskakujący przebieg. - Myślałam, że już pojechaliście? - zapyta Boska, która ucieknie przed gośćmi do swojej sypialni.
-
Nie, nie pojechaliśmy, ale też nie będziemy tu siedzieć do drugiej w nocy dlatego, że ty tak chcesz Natalia...
- Bo ja tak chce? Proszę cię Magda, nie rozśmieszaj mnie!

Magda w 276 odcinku "Rodzinki.pl" wreszcie wybuchnie. - Powiedz mi - o co tobie ciągle chodzi?! Przecież przyjeżdżamy, jak jesteśmy to staramy się, żeby było miło! Co ja mogę więcej zrobić?
Boska wyjaśni, że czuje się zawiedziona tym co się dzieje w ich rodzinie. - Po prostu inaczej sobie pewne sprawy wyobrażałam... I chyba mam do tego prawo!
- Do wyobrażeń? Zawsze! Ale to jest nasze życie!
- Nie myślę o waszym życiu, nie śmiałabym... Chodzi mi o nasze relacje... Bo chyba zgodzisz się, wybacz, ale są dość średnie...
- Zgadzam się... Ale też obie na nie pracujemy, Natalia... Nie chcę wojny
- Dobrze wiedzieć!

Z każdym słowem teściowej, w którym Magda wyczuje pretensje, będzie coraz bardziej nakręcona. - Tak, bo wyobraź sobie, że chce, żeby moja córka i mój mąż czuli się dobrze wiedząc, że się dogadujemy!
- Mąż? Chyba partner?
- Nie, mąż, mamy z Tomkiem ślub!
- Kiedy?
- Jak jeszcze byłam w ciąży...
- I nic...!
- Nie powiedzieliśmy...
- Dlaczego?
- Bo chcieliśmy świętego spokoju! Bo ty i Ludwik nie byliście w dobrych relacjach z moimi rodzicami... Stwierdziliśmy, że tak będzie lepiej. Zresztą nie mów mojej mamie, bo ona do tej pory nic nie wie...

Natalia w końcu zdobędzie się na wielki gest wobec synowej.W 276 odcinku "Rodzinki.pl" przeprosi Magdę za swoje zachowanie, a ona odwdzięczy się tym samym. Obie dojdą do wniosku, że ich problem polega na tym, że są zbyt do siebie podobne.

Fanów "Rodzinki.pl", którzy liczyli na to, że zobaczą ślub Magdy i Tomka, uspokajamy. Zdjęcia z planu 15 sezonu, które na początku października na Instagramie umieściła Olga Kalicka pozując w sukni ślubnej wskazują na to, że nowożeńcy pewnie urządzą drugi ślub dla rodziny!

Wyświetl ten post na Instagramie.
A Pan Młody gdzie?! 😂 Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 276. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał)
Najnowsze