Rodzinka.pl, odcinek 276: Natalia oskarży Magdę o znęcanie się nad Majeczką

2019-11-11 7:55 sz
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 270. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Majeczka (Klara Kamińska)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 270. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Majeczka (Klara Kamińska)

W 756 odcinku serialu "Rodzinka.pl" dojdzie do kolejnej awantury w domu Boskich! Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Magda (Olga Kalicka) żyją jak pies z kotem. W serialu "Rodzinka.pl" żona Tomka (Maciej Musiał) ma serdecznie dość dobrych rad teściowej na temat wychowywania Majeczki (Klara Kamińska), jednak Boska w 756 odcinku przekroczy granicę... Sprawdź, co się wydarzy.

"Rodzinka.pl" 15 sezon odcinek 276 - niedziela, 17.11.2019, o godz. 16.25 w TVP2

Magda z serialu "Rodzinka.pl" od samego początku nie lubi się z teściową. Natalia również nie przepada za ukochaną Tomka, jednak obie panie w ostatnim czasie próbowały dojść do porozumienia. W 276 odcinku ich tymczasowy rozejm runie jak domek z kart! W domu Boskich dojdzie do kolejnej awantury. Co się wydarzy?

Jak wiadomo z ostatnich odcinków Natalia w serialu "Rodzinka.pl" stara się stosować do zaleceń Magdy, kiedy ta zostawia jej pod opieką Majeczkę, ale ostatnio poważnie pokłóciły się o karmienie małej cukrem. Tym razem Boska pójdzie o krok dalej. Zacznie żalić się, że Majeczka jest źle traktowana oraz będzie narzekać, że za mało czasu spędza z wnuczką.

Magda w 276 odcinku "Rodzinki.pl" hamując swoje nerwy spróbuje załagodzić sytuację. Powie Natalii, że wzięli z Tomkiem ślub! Boska natychmiast zapomni o całej sytuacji. Będzie wniebowzięta, a jej syn odetchnie z ulgą, że nareszcie panie doszły do porozumienia. Chcesz wiedzieć, co jeszcze wydarzy się serialu "Rodzinka.pl"? Przeczytaj streszczenia tutaj >>> KLIK

Najnowsze