Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki

2020-02-18 21:05 sz
Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki
Autor: Instagram rodzinka.pl Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki

Premiera 16 sezonu serialu "Rodzinka.pl" coraz bliżej i już w pierwszym odcinku widzów czekają ogromne emocje. Nie obejdzie się bez kolejnych problemów i wpadek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) i Paula (Julia Wieniawa) przejdą samych siebie. W 16 sezonie "Rodzinki.pl" młody Boski razem ze swoją dziewczyną podpalą dom Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska)! Kiedy nowe odcinki? Co wydarzy się w 16 sezonie serialu "Rodzinka.pl"?

Kiedy 16 sezon serialu "Rodzinka.pl"? Co wydarzy się w 279 odcinku?

Kiedy 16 sezon serialu "Rodzinka.pl"? Fani mogą się cieszyć, ponieważ premiera nowych odcinków jest coraz bliżej. Serial wystartuje już w niedzielę, 1 marca 2020 roku, o godz. 16.20. 

W 279 odcinku "Rodzinki.pl" wiele się wydarzy. Tak jak w poprzednich sezonach, Boscy nie będą mieć chwili wytchnienia. Wiadomo - małe dzieci to mały problem, duże dzieci to duży problem. Jednak to, co zrobi Kuba razem ze swoją dziewczyną Paulą, przejdzie ludzkie pojęcie! Co się wydarzy?

Przeczytaj też >>> Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! Co z 16 sezonem serialu?

W 16 sezonie Ludwik i Natalia będą doprowadzać do ciągłych kłótni, a co za tym idzie, atmosfera w domu będzie wyjątkowo napięta. Kuba widząc problemy rodziców zajmie się swoimi sprawami i pewnego dnia zaprosi Paulę na randkę. Chcąc się popisać umiejętnościami kulinarnymi, postanowi zrobić płonące naleśniki. W serialu "Rodzinka.pl" eksperymenty bohaterów nie kończą się dobrze i także tym razem tak się stanie. Niezdarny chłopak podpali kuchnię, która zostanie spowita gęstym dymem! Rodzice, a w szczególności Natalia, nie będą tym faktem zachwyceni. Kuba powinien mieć się na baczności, ponieważ Boscy w 16 sezonie serialu "Rodzinka.pl" będą jak tykająca bomba...

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu? >>> Magda i Tomek biorą drugi ślub. Wesele w domu Boskich - ZWIASTUN

Najnowsze