Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! Co z 16 sezonem serialu?

2019-12-31 13:51 Ag
Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! Co z 16 sezonem serialu?
Autor: AKPA Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! Co z 16 sezonem serialu?

Szokujące rozstanie gwiazd serialu "Rodzinka.pl"! Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) po dwóch latach związku rozstała się. Plotki o kryzysie u pary młodych aktorów okazały się prawdę. Tyle tylko, że rozłąka nie trwała długo. Ponoć Zdrójkowski wybłagał u Gąsiewskiej ostatnią szansę. Teraz zakochani planują wspólny wyjazd. A co z pracą na planie 16 sezonu "Rodzinki.pl", do którego zdjęcia już ruszyły?

"Rodzinka.pl" 16 sezon nowe odcinki w marcu 2020 w TVP2

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w serialu "Rodzinka.pl" nie są już razem, bo Kuba Boski wybrał Paulę (Julia Wieniawa). W jego życiu wciąż jednak szczególne miejsce zajmuje pierwsza dziewczyna, Agata, która niebezpiecznie zbliżyła się do Ludwika (Tomasz Karolak).

W minionym 15 sezonie "Rodzinki.pl" Natalia (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewała nawet Ludwika o romans z byłą Kuby! Ten wątek będzie miał swój ciąg dalszy w kolejnym 16 sezonie "Rodzinki.pl", w którym na pewno nie zabraknie Wiktorii Gąsiewskiej.

Patrz też: Maciej Musiał odejdzie z Rodzinki.pl? Dostał bardzo atrakcyjną propozycję!

W życiu prywatnym gwiazd "Rodzinki.pl" ostatnio nastąpił kryzys. Jak podaje magazyn "Party" Gąsiewska i Zdrójkowski nawet się rozstali, ale szybko doszli do wniosku, że chcą ratować swój związek. Ponoć to serialowy Kuba z "Rodzinki.pl" błagał ukochaną o drugą szansę. Ona długo pozostawała nieugięta, ale wreszcie zgodziła się do niego wrócić.

Co dalej z miłością gwiazd "Rodzinki.pl" i jak miłosne zawirowania wpłyną na ich wspólną pracę nad 16 sezonem? Według prasowych doniesień Gąsiewska i Zdrójkowski pogodzili się i planują wspólny wyjazd, by ich związek przetrwał kryzysy. Na początku styczniu wyruszają w góry kręcić nowe odcinki "Rodzinki.pl" i chcą tam zostać na dłużej, żeby spędzić trochę czasu tylko we dwoje.

Sprawdź też: Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę! Podobieństwo jest uderzające

Wyświetl ten post na Instagramie.
💙 Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Najnowsze