Rodzinka.pl. Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę! Podobieństwo jest uderzające

2019-06-25 12:37 maguss
Wiktoria Gąsiewska, Nicole Gąsiewska
Autor: Instagram, edyt. red. Wiktoria Gąsiewska, Nicole Gąsiewska

Wiedzieliście, że gwiazda "Rodzinki.pl" ma tak liczne rodzeństwo? Wiktoria Gąsiewska, czyli serialowa Agata ma dwóch braci i siostrę, która jest do niej łudząco podobna! Może i ona zrobi karierę w telewizji? Zobaczcie zdjęcie pięknych sióstr! Wiktoria Gąsiewska ma młodszego sobowtóra. Widzicie to?!

Wiktoria Gąsiewska nie ma problemu z tym, żeby pokazywać kulisy prywatnego życia na Instagramie. To dzięki temu doskonale wiemy, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim ma się w najlepsze. Wiemy też, że młoda aktorka ma świetne relacje ze starszym bratem Mateuszem, którego zresztą znacie z "Na Wspólnej". Wiemy, że szalenie kocha młodszego braciszka Oskara, ale... Jej siostrę Nicolę zobaczyliśmy po raz pierwszy!

Serialowa Agata z "Rodzinki.pl" udostępniła zdjęcie z okazji tegorocznego Dnia Ojca. "Córeczki tatusia" - napisała publikując fotkę z młodszą siostrą. Podobieństwo jest uderzające, prawda?!

My nie mamy wątpliwości, że z taką urodą Nicola też ma szansę na telewizyjną karierę. Kto wie... Może nawet będzie miała okazję zagrać kiedyś w "Rodzince.pl" ze starszą siostrą? To by było coś!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Córeczki tatusia 🥰❤️ #fathersday Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Najnowsze