Maciej Musiał odejdzie z Rodzinki.pl? Dostał bardzo atrakcyjną propozycję!

2019-08-08 10:51 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: Instagram Rodzinka.pl 15 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)

Czy Maciej Musiał zagra w kolejnym 15 sezonie "Rodzinki.pl? Plotki o tym, że 24-letni może odejdzie z serialu pojawiły się gdy okazało się, że dostał rolę nie tylko w 2 sezonie "Pułapki" w TVN, ale także w najnowszej produkcji Netflixa "Wiedźmi"! Co prawda jakiś czas temu Musiał pojawił się na planie 15 sezonu "Rodzinki.pl", ale od dłuższego czasu nie wcielał się w postać Tomka. Czyżby zamienił "Rodzinkę.pl" na "Wiedźmina"?

"Rodzinka.pl" 15 sezon nowe odcinki od niedzieli, 8.09.2019, o godz. 16.30 w TVP2. UWAGA zmiana emisji >>>

Czy Macieja Musiała zabraknie w rodzinie Boskich w kolejnym sezonie "Rodzinki.pl"? W nowych odcinkach w życiu serialowego Tomka zajdą sporo zmiany, bo będzie musiał się sprawdzić w roli ojca. Na świecie będzie już bowiem córka Boskiego i Magdy (Olga Kalicka). Są małe szanse na to, żeby Tomka zabrakło przy swojej ukochanej dziewczynie i dziecku w tak ważnych momentach.

Przeczytaj też: Rodzinka.pl 15 sezon. Jakie imię Magda i Tomek wybiorą dla córki? To będzie wielkie zaskoczenie

A jednak... Od pewnego czasu słychać plotki, że Maciej Musiał zrezygnuje z udziału w "Rodzince.pl". Dlaczego? Bo dołączył do obsady 2 sezonu "Pułapki" w TVN, a poza tym przyjął bardzo atrakcyjną propozycję udziału w najnowszej produkcji serwisu Netflix, serwisu "Wiedźmin".

Serialowy Tomek nie mówi głośno o swojej przyszłości w serialu "Rodzinka.pl". Jeszcze w połowie czerwca był na planie 15 sezonu, bo kręcono sceny, w którym razem z Magdą i swoją córeczką odwiedza Boskich. Potem jednak nie chwalił się swoimi zdjęciami zza kulis "Rodzinki.pl". Wszystko wyjaśni się w 15 sezonie, wtedy okaże się czy Maciej Musiał pożegna się z rodzinką Boskich.

Patrz też: Ślub gwiazd Rodzinki.pl. Wiktoria Gąsiewska żoną Adama Zdrójkowskiego? 20-latka przerwała milczenie

Kogo Maciej Musiał zagra w serialu "Wiedźmin"? W nowej produkcji serwisu Netflix pojawił się w jej oficjalnym zwiastunie! Jak podaje "Tele Tydzień" 24-letniego aktora obsadzono w roli sir Lazlo. Musiał nie zdradza, kim jest jego bohater. – To postać, której nie było w książkach. Scenarzyści wprowadzają ją, by zaskoczyć widzów i nie odtwarzać jeden do jednego pierwowzoru.

Najnowsze